Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Elektryczny Smart od Brabusa

Brabus Ultimate High Voltage Brabus Ultimate High Voltage

Auto zostało wyposażone w baterie litowo-jonowe, które umieszczono w podłodze oraz silnik elektryczny o mocy 82 koni mechanicznych, opracowany wspólnie z firmą Tesla Motors. Podobnie, jak w przypadku innych silników na prąd, maksymalny moment obrotowy o wartości 280 Nm dostępny jest już praktycznie przy zerowych obrotach.

Ultimate High Voltage do 60 km/h przyspiesza w czasie 3,7 sekundy, natomiast magiczną barierę 100 km/h przekracza po 9,8 sekundach. Aby kierowca miał wrażenie obcowania z samochodem o wysokich osiągach, Brabus wyposażył swoje auto w generator dźwięku, świetnie imitujący amerykańskie V-ósemki lub auta wyścigowe.

Auto wyróżnia się specjalnym kremowym kolorem lakieru, światłami LED do jazdy dziennej, 18-calowymi felgami aluminiowymi, czy też nadmuchanymi błotnikami. Wewnątrz zaś niemiecki tuner postawił na komfort.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Debiutował na targach w Genewie, ale dopiero teraz producent ujawnił wszystkie jego szczegóły techniczne, co oznacza, że wkrótce ujrzymy go na drodze. Oto Brabus Ultimate High Voltage.
    auto motor i sport, 2009-09-21 09:37:27
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij