[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Elektryczny sportowiec Infiniti już za trzy lata

Samochód sportowy będzie pierwszym modelem z napędem elektrycznym stworzonym przez Infiniti. Japoński producent wprowadzi go jeszcze przed końcem dekady.

Infiniti Emerg-e Concept Infiniti Emerg-e Concept

Kilka dni temu Roland Krueger, prezydent Infiniti, potwierdził najbliższe plany firmy. Od jakiegoś czasu japońska marka przymierza się do wprowadzenia samochodu z napędem elektrycznym.

Pierwszym modelem w gamie będzie model sportowy. Powstał już pierwszy prototyp, który uzyskał aprobatę szefa koncernu. Nowy model ma być wyposażony w technologię napędu przeszczepioną od Nissana, ale zostanie zaimplementowana w zupełnie nową platformę.

REKLAMA

Japończycy nie zdradzają wyglądu nowego auta, ale podpowiedzi możemy szukać w koncepcie Emerg-e zaprezentowanym w 2012 roku. Do jego budowy wykorzystano rozwiązania zaprojektowane przez brytyjskiego Lotusa. Jeżdżący prototyp pojawił się nawet na Festiwalu Szybkości w Goodwood. Auto było napędzane układem hybrydowym. Kilka miesięcy później zatrzymano rozwój tego projektu.

W tym samym czasie Infiniti pokazało projekt auta elektrycznego bazującego na Nissanie Leaf. Model o nazwie LE nie zrobił już takiego wrażenia jak wcześniejszy projekt.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 130 478 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij