REKLAMA

Energia ze źródeł odnawialnych dla właścicieli aut Grupy VW

Volkswagen Group Polska i największa polska prywatna grupa energetyczna Polenergia zawarły umowę, dzięki której użytkownicy aut elektrycznych Grupy VW będą mogli skorzystać z oferty zakupu energii ze źródeł odnawialnych. Klienci dostali trzy propozycje.

materiały prasowe
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 590 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Energia nie tylko dla auta

Właściciele samochodów Grupy VW, którzy zdecydują się podpisać umowę z Grupą Polenergia mają do wyboru trzy taryfy:
z gwarancją ceny – umowa na 2, 3 lub 5 lat,
z gwarancją rabatu w wysokości 5% – umowa na 2, 3 lub 5 lat,
z gwarancją rabatu w wysokości 10% – umowa na 5 lat.
Dla pierwszych pięciuset osób jest przewidziana dodatkowa korzyść w postaci dwukrotnego ładowania akumulatora za darmo (90 kWh). Oferta jest przeznaczona dla gospodarstw domowych z całej Polski, których właściciele kupią lub już kupili samochód elektryczny lub hybrydowy z oferty marek Grupy VW. Co ważne, Polenergia dostarczy zieloną energię nie tylko do ładowania takiego samochodu, ale także do zasilania całego domu. Korzystanie z samochodu elektrycznego będzie całkowicie zeroemisyjne, nawet gdy użytkownik nie ma własnej przydomowej instalacji fotowoltaicznej.
Skorzystanie z oferty będzie możliwe za pośrednictwem strony internetowej: https://emobility.vw.polenergia.pl.
Polenergia zapewnia wsparcie i doradztwo w formie online lub za pośrednictwem konsultanta, który pomoże dopasować odpowiednią ofertę zakupu zielonej energii na potrzeby całego gospodarstwa domowego oraz ładowania pojazdu. Podpisując umowę, klient musi złożyć jedynie oświadczenie, że posiada samochód elektryczny lub hybrydowy typu plug-in z Grupy VW lub ma prawo z takiego auta korzystać.

REKLAMA

 

REKLAMA

REKLAMA

 

materiały prasowe

 

Cel - neutralność pod względem CO2

Współpraca z Grupą Polenergia potwierdza ambicje Grupy VW związane z dążeniem do neutralności pod względem emisji CO2. Oferowane samochody elektryczne, takie jak Audi e-tron, Porsche Taycan czy powstający w Polsce Volkswagen e-Crafter, są produkowane z wykorzystaniem energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Debiutujący w polskich salonach we wrześniu model ID.3 jest pierwszym modelem Volkswagena, który jest produkowany w sposób neutralny pod względem emisji CO2 z uwzględnieniem poddostawców. Tym samym, jeżeli użytkownik Volkswagena ID.3 do zasilania akumulatorów będzie wykorzystywał energię z instalacji fotowoltaicznej lub zieloną energię wyprodukowaną przez Grupę Polenergia, samochód pozostanie neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla w czasie eksploatacji.

Polenergia jest największą prywatną polską grupą energetyczną. Należy do grona liderów rynku energetyki odnawialnej w Polsce. Kierując się odpowiedzialnością społeczną za obecne i przyszłe pokolenia, ambicją i misją Polenergii jest wspieranie wysiłków związanych z transformacją krajowej energetyki w kierunku czystych i odnawialnych źródeł energii oraz rozwojem gospodarki niskoemisyjnej. Aby osiągnąć ten cel, Polenergia stosuje najnowocześniejsze i najbardziej wydajne technologie oraz wiedzę i fachowość doświadczonych menedżerów, jak i pracowników operacyjnych.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA