Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

F10 – bolid Ferrari na przyszły sezon gotowy

formuła 1, Ferrari Ferrari F10

Zaprezentowany w siedzibie teamu w Maranello bolid o oznaczeniu F10 ma posłużyć Fernando Alonso i Felipe Massie w walce o odzyskanie mistrzowskiego tytułu dla Ferrari. W połowie poprzedniego sezonu, gdy było jasne, że bolid Ferrari w żaden sposób nie jest w stanie nawiązać walki z czołówką, całe moce przerobowe zamiast na poprawianie go zostały przeniesione na prace związane z modelem F10.

W galerii prezentujemy kilka zdjęć tego pojazdu. Oczywiście nie ma szans na zobaczenie co siedzi pod tylnym skrzydłem. Ferrari strzeże tajemnicy kształtu swojego dyfuzora. Czy będzie podwójny, jak te, które zagwarantowały zwycięstwo w zeszłym sezonie teamowi BrawnGP?

Tego dowiemy się dopiero 1 lutego, podczas pierwszych testów w Walencji.

A jutro o godzinie 11 prezentację swojego bolidu planuje team McLaren. Czy nowa maszyna pozwoli Hamiltonowi walczyć o tytuł mistrza?

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  ale nie wiem czy ma ogrzewanie, a tam tyłek blisko asfaltu bardzo I pytanie, czy ktoś produkuje zimówki w tym rozmiarze?
  esper, 2010-01-29 13:42:58
 • avatar
  zgłoś
  Patrząc na wielkość przedniego spojlera doskonale nadawałby się do odśnieżania :-)
  ~Zdzisław, 2010-01-29 12:19:10
 • avatar
  zgłoś
  W poniedziałek w Walencji rozpoczną się pierwsze w tym sezonie testy bolidów Formuły 1. Ferrari zaprezentowało swój bolid już dziś.
  auto motor i sport, 2010-01-28 17:22:47
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij