Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

FAB-Design SLR Desire – cena pożądania

FAB-Design SLR Desire FAB-Design SLR Desire

Nieczęsto zdarza się, aby już zmodyfikowany samochód otrzymywał nową nazwę. Zdaje się jednak, że SLR Desire zasługuje na to.

Jego silnik generuje 750 koni mechanicznych mocy a także 1080 Nm maksymalnego momentu. To w zupełności wystarczy aby SLR przyspieszał od 0 do 100 km/h 3,6 sekundy i osiągał maksymalną prędkość 310 km/h.

Moc to nie wszystko. Wiadomo, że liczą się również kilogramy. A najlepiej ich brak. SLR od FAB-Designu może pochwalić się ultra-lekkim karbonowym nadwoziem. Szwajcarzy twierdzą wręcz, że ta technologia ociera się o poziom Formuły 1.

W wyglądzie zmodyfikowano to co zwykle modyfikuje się przy takich projektach. Dodano spore skrzydło z tyłu, zmieniono progi boczne, przestylizowano przednią i tylną część nadwozia. Wszystkie modyfikacje to jednak działania mające polepszyć aerodynamikę SLR - względy stylizacyjne miały w tym przypadku mniejsze znaczenie.

Na 20-calowych felgach "leżą" opony Michelina o rozmiarach 265/30 z przodu i 325/25 z tyłu. Wnętrze wykonanej jest w dużej mierze z czarnej skóry z czerwonymi akcentami.

Źródło: worldcarfans

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    To lepsza i szybsza wersja SLRa stuningowanego wcześniej przez szwajcarską firmę.
    auto motor i sport, 2009-04-16 10:49:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij