[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Facelifting Mondeo? Ameryka znów pierwsza

Najnowsza generacja Forda Mondeo trafiła na amerykański rynek kilka lat wcześniej niż na Stary Kontynent. Wygląda na to, że z wersją po faceliftingu będzie podobnie. 

fot. corporate.ford.com

W Europie bardzo lubimy Mondeo, oferowane w USA pod nazwą Fusion, i nie do końca przemawiają do nas argumenty, dla których zarząd Forda kazał nam czekać na niego dłużej niż Amerykanom. Co gorsza, zapowiada się na to, że podobna historia będzie z Mondeo po faceliftingu. Do sieci wyciekło zdjęcie przedstawiające nieco odmienione nadwozie głównego konkurenta Volkswagena Passata.

Biorąc pod uwagę fakt, że już kilka miesięcy temu na drogach w Detroit przyłapano zamaskowanego Fusion’a, sprawa wydaje się dość jasna – duży Ford przeszedł kurację odmładzającą. Grafika, na której widzimy zmodyfikowanego Fusion’a, pochodzi z wewnętrznych materiałów Forda. Choć jej jakość jest dość niska, a obraz lekko rozmyty, to łatwo dostrzec zmiany wprowadzone z przodu pojazdu. Nie znajdziemy tu jednej znaczącej zmiany świadczącej o wprowadzonych modyfikacjach, ale raczej kilka drobnych designerskich zabiegów, które składają się na nową, świeżą całość.

Grill w stylu Astona Martina jakby nabrał ostrych kątów. Reflektory oraz  aranżacja dolnej części zderzaka również dostały teraz więcej ostrych linii. Tak jak wnioskowaliśmy już po szpiegowskich zdjęciach, w profilu auta nic się nie zmieniło. Nie wiadomo natomiast jakie zmiany styliści wprowadzili z tyłu auta. Klosze lamp najprawdopodobniej zachowają swój kształt, ale pewnie zmienią wzór wykonanych w technologii LED świateł.

Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie Ford pokaże światu odświeżonego Fusion’a/Mondeo. Wydaje się jednak, że dobrą okazją do tego będzie salon samochodowy w Detroit na początku przyszłego roku. 

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 104 630 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij