Ferrari 488 GTB Misha Design

Kalifornijska firma, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie body kitów przygotowała pakiet dla Ferrari 488 GTB, który wygląda niczym model FXX K.

488 GTB
Ferrari 488 GTB z body kitem od Misha Design

Misha Designa dla Ferrari 488 GTB , o którym możecie poczytać w naszym teście, przygotowała dwa pakiety dodatków. Oba mocno poszerzają nadwozie samochodu i dodają autu agresywnego wyglądu.

REKLAMA

Wszystkie elementy body kitu są wykonane z włókna węglowego. Ciekawostka, kalifornijska firma tak zaprojektowała panele, że są one montowane na fabrycznych zaczepach i punktach mocowania. Dzięki temu przemiana auta następuje bez dodatkowych przeróbek.

W podstawowym wariancie samochód ma zderzak ze splitterem i lotkami, które nie są lakierowane i mają naturalny wygląda włókna węglowego. Podobnie jak i nakładki na progach oraz dyfuzor. Drugi wariant poszerza auto o ponad 76 mm. 488 GTB ma dodatkowe lotki z tyłu przy dyfuzorze, a także na nakładkach progowych. Tył auta zdobi ogromne skrzydło nawiązujące do Ferrari FXX K.

Drugi wariant pakietu modyfikacji ma status "limited edition" i firma deklaruje, że powstanie tylko 20 zestawów. Misha Design nie przygotowała modyfikacji silnika, tak więc centralnie umieszczona jednostka napędowa ma standardową moc 670 KM oraz maksymalny moment obrotowy równy 760 Nm.

Ferrari 488 GTB to auto, które zastąpiło w gamie model 458italia. To pierwsze od kilkunastu lat auto wyprodukowane w Maranello z centralnie umieszczonym, turbodoładowanym silnikiem. Jego konkurentem jest m.in. Ford GT.

REKLAMA