[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ferrari 488 Pista "Piloti Ferrari"

Ferrari 488 Pista samo w sobie jest wyjątkowym samochodem. W wersji "Piloti Ferrari" auto staje się jeszcze bardziej ekskluzywne, bo dostępny tylko dla garstki wybrańców.

Ferrari 488 Pista Ferrari 488 Pista "Piloti Ferrari"

Specjalna konfiguracja Ferrari 488 Pista "Piloti Ferrari" przygotowana została dla uczestników Ferrari Corse Clienti, czyli m.in. pucharu Ferrari Challenge, kierowców "XX" czy właścicieli historycznych bolidów Formuły 1.

Kolorystyka Ferrari 488 Pista "Piloti Ferrari" inspirowana jest modelem 488 GTE o numerze wyścigowym 51, którym Alessandro Pier Guidi i James Calado zdobyli mistrzostwo świata wyścigów długodystansowych w zeszłym roku.

Dla wąskiej grupy potencjalnych klientów Ferrari daje wybór jednego z czterech kolorów nadwozia. Są to lakiery o nazwach: Argento Nürburgring, Nero Daytona, Blu Tour De France i oczywiście, tradycyjnie Rosso Corsa, widoczny na zdjęciach.

REKLAMA

REKLAMA

Ferrari 488 Pista Ferrari 488 Pista "Piloti Ferrari"

Specjalna edycja modelu Pista ozdobiony jest motywem włoskiej flagi, podobnie jak w przypadku 488 GTE. Na masce pojawił się też wieniec laurowy, dla uczczenia zwycięstwa w mistrzostwach WEC.

W porównaniu do "zwykłej" wersji Pista, "Piloti Ferrari" ma czarny, matowy wlot powietrza S-duct oraz surowe włókno węglowe na tylnym spoilerze i bocznych wlotach powietrza.

REKLAMA

Ferrari 488 Pista Ferrari 488 Pista "Piloti Ferrari"

W kabinie samochodu mamy fotele z czarnej alcantary, wykończone u dołu oparć efektownym motywem włoskiej flagi. Ta pojawia się jeszcze na krawędziach łopatek do zmiany biegów.

Ferrari 488 Pista "Piloti Ferrari" zostanie oficjalnie zaprezentowany w najbliższych dniach, podczas 86. edycji 24-godzinnego wyścigu Le Mans na torze Circuit de la Sarthe.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij