[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Ferrari 488 Spider od Carlex Design

Polski tuner Carlex Design znów stanął na wysokości zadania, tym razem biorąc na warsztat Ferrari 488 Spider.

Ferrari 488 Spider Carlex Design Ferrari 488 Spider Carlex Design

Jak pisze na swoim facebookowym profilu tuner, w tym modelu wnętrze wykonane zostało z najwyższej jakości skóry i Alcantary. Ciemna kolorystka kabiny przełamana została żółtymi akcentami kedr (taśm tapicerskich) i podszyć pod perforowanymi elementami foteli, podłokietnika i deski rozdzielczej.

Zmodyfikowana została również kierownica, na której dominują perforowana skóra i Alcantara. Nie mogło zabraknąć oczywiście karbonu.

REKLAMA

Ferrari 488 Spider Carlex Design Ferrari 488 Spider Carlex Design

"Stylowe połączenie materiałów, wzorów i struktur sprawia, że ten wyjątkowy kabriolet robi piorunujące wrażenie zarówno wewnątrz i na zewnątrz!" - trudno się z tą opinią nie zgodzić.

Carlex Design zmienił wnętrze Ferrari 488 Spider nie do poznania i można mieć pewność, że zamawiając taki egzemplarz, drugiego identycznego nie znajdziesz na całym świecie.

Ferrari 488 Spider Carlex Design Ferrari 488 Spider Carlex Design

Poza zmianami wizualnymi tuner nie modyfikował samochodu od strony technicznej, ale czy to jest w ogóle konieczne, kiedy pojazd wykonuje sprint od zera do "setki" w zaledwie trzy sekundy i osiąga maksymalną prędkość, która przekracza 325 km/h? No właśnie.

Za napęd Ferrari 488 Spider odpowiada 3,9-litrowej pojemności silnik V8 twin turbo, który zastąpił wcześniejszą wolnossącą jednostkę o pojemności 4,5 litra, znaną z modelu 458.

Ferrari 488 Spider Carlex Design Ferrari 488 Spider Carlex Design

Maszyneria ta generuje moc 670 koni mechanicznych i 760 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Napęd przekazywany jest na tylną oś za pośrednictwem siedmiobiegowej automatycznej przekładni dwusprzęgłowej.

A wam, jak podoba się dzieło polskiej firmy? Jesteście na tak, czy za żadne skarby nie zamówilibyście podobnego auta?

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij