[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.0

Ferrari J50 - pierwszy model z 10 trafił do właściciela

Pod koniec 2016 roku firma z Maranello przedstawiła światu limitowany model - Ferrari J50. Auto jest prezentem z okazji 50-lecia obecności marki Ferrari w Japonii. Teraz pierwszy egzemplarz trafił do szczęśliwego właściciela.

Ferrari J50 - 1 z 10 Ferrari J50 - 1 z 10

Model J50 został stworzony przez dział projektów specjalnych (Ferrari Special Projects), które współpracowało z zespołem stylistów z Maranello. Auto zbudowano na bazie seryjnego modelu 488 Spider.

Limitowany model wygląda niczym koncepcyjny samochód. Z przodu auto przypomina nieco skrzyżowanie LaFerrari i modelu Pininfarina Sergio. Zderzak ma ogromny wlot powietrza i boczne, duże lotki, wzorem hiperhybrydowego modelu. Czarne progi oraz tylny spojler są świetnymi dodatkami. Podobnie jak lampy, które wyglądają jak te z GTC4Lusso.

REKLAMA

REKLAMA

Ferrari J50 Ferrari J50 powstałe z okazji 50-lecia obecności włoskiej marki w Japonii.

Celem projektantów było stworzenie dwumiejscowego auta, które stylem będzie nawiązywać do samochodów typu targa z lat 70. i 80. ubiegłego stulecia. Świetnie prezentuje się przednia szyba, która wraz z bocznymi tworzy jedną przeszkloną płaszczyznę. Ferrari zwraca uwagę, że ma to przypominać wizjer kasku wyścigowego.

Z przodu, na pokrywie zamontowano dwa wyloty powietrza wykonane z włókna węglowego. Reflektory są w całości wykonane z diod LED.

REKLAMA

Ferrari J50 Ferrari J50 powstałe z okazji 50-lecia obecności włoskiej marki w Japonii.

Powstanie tylko 10 egzemplarzy wyjątkowego J50, każdy z nich zostanie zbudowany według wymagań i zaleceń klienta. Pierwszy, w kolorze niebieskim, trafił już do właściciela.

Sercem limitowanego J50 jest jednostka z 488 Spider - 3.9 V8 biturbo, która generuje o 20 KM większą moc, niż w seryjnym aucie. Szczęśliwy posiadacz J50 będzie miał zatem do dyspozycji aż 690 KM. 

REKLAMA

REKLAMA

Ferrari J50 Ferrari J50 powstałe z okazji 50-lecia obecności włoskiej marki w Japonii.

Pokrywa silnika została wykonana z poliwęglanu. A kierowca wraz z pasażerem są chronieni podczas dachowania przez dwa eleganckie pałąki.

W kabinie znajdziemy sportowe fotele pokryte czarną skórą i alcantarą z czerwonymi wstawkami. Zdejmowany panel dachu wykonany z włókna węglowego można schować za oparciami foteli. 

REKLAMA

Ferrari J50 Ferrari J50 powstałe z okazji 50-lecia obecności włoskiej marki w Japonii.

Górną część deski rozdzielczej także zdobi alcantara. Oczywiście nie brakuje wykończenia włóknem węglowym. Czerwony panel uatrakcyjnia wnętrze, tak jak i czerwone przeszycia tapicerki. 

Bok auta wyróżnia czarna linia biegnąca od przodu aż do klamki drzwi. Tu Ferrari podkreśla, że ten zabieg ma być nawiązaniem do takich kultowych aut jak GTO, F40 czy F50. 

REKLAMA

REKLAMA

Ferrari J50 Ferrari J50 powstałe z okazji 50-lecia obecności włoskiej marki w Japonii.

Włosi nie zdradzają ceny J50, a ta jest pewnie ograniczona jedynie przez wyobraźnie klientów, którym było dane zakupić limitowany model. Piszemy zakupić, gdyż wszystkie 10 egzemplarzy zostało już dawno sprzedanych.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij