[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ferrari na targach Poznań Motor Show 2018

Podczas tegorocznych targów Poznań Motor Show 2018 po raz kolejny swoje stoisko zaprezentują Ferrari Warszawa oraz Ferrari Katowice. Co zobaczymy pod ich szyldem?

Ferrari Portofino Ferrari Portofino

W dniach 5-8 kwietnia, podczas kolejnej edycji Poznań Motor Show, salony Ferrari Warszawa oraz Ferrari Katowice po raz kolejny zaprezentują swoje stoisko podczas Poznań Motor Show.

W tym roku poznańskie targi będą okazją do podwójnej premiery, bo po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane Ferrari Portofino oraz 488 Challenge w barwach katowickiego Racing Teamu. Obydwa samochody będą stanowić nie lada gratkę dla fanów włoskiej marki.

Jedną z atrakcji będzie długo wyczekiwana premiera Ferrari Portofino, modelu który wzbudził światowy zachwyt na zeszłorocznych targach we Frankfurcie. Następca Californii T charakteryzuje się bardziej usportowioną, agresywniejszą linią, lepszymi osiągami, nowoczesnym i precyzyjnie wykończonym wnętrzem oraz elegancją w sam raz na letnie wycieczki poza miasto.

REKLAMA

Ferrari Portofino Ferrari Portofino

Pod maską najnowszego modelu Ferrari pracuje turbodoładowane V8. Silnik o pojemności 3,9 litra generuje moc 600 KM i 760 Nm momentu obrotowego. Odpowiednio o 40 KM i 5 Nm więcej, niż w Californii T.

Portofino pozbyło się również kilku zbędnych kilogramów i dzięki tym zmianom sprint do setki zajmuje teraz 3,5 sekundy a prędkość maksymalna wzrosła do 320 km/h. 

REKLAMA

Ferrari 488 Challenge Ferrari 488 Challenge

Kolejna premiera to Ferrari 488 Challenge, które oklejone będzie w specjalnych barwach, zaprojektowanych przez wschodzącą gwiazdę designu – Mateusza Przystała. Auto już wyjechało na tor. Inauguracja sezonu wyścigowego miała miejsce 23-25 marca na torze Mugello we Włoszech.

REKLAMA

Ferrari 488 Challenge Ferrari 488 Challenge

Podczas Poznań Motor Show oprócz możliwości zobaczenia samochodu na żywo, obędzie się również konferencja prasowa, podczas której zaprezentowane zostaną plany rozwoju Ferrari Katowice Racing Team na nadchodzący sezon.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij