[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Fiat 124 Spider Elaborazione Abarth - kolejny w rodzinie

Abarth 124 Spider charakteryzuje moc 170 KM, w Elaborazione Abarth zastosowano ten sam silnik, który generuje mniejszą moc w stosunku do rasowego Abartha. Mimo to nowa wersja 124 Spider przyciąga swoim wyglądem, a i technologicznie nie odbiega od sportowego brata.

Fiat 124 Spider Elaborazione Abarth

Z zewnątrz Fiata 124 Spider Elaborazione Abarth poznamy po zderzakach z czarnym wykończeniem w dolnej części, czarnych nakładkach progowych oraz dodatków w kolorze stalowym "Gun Metal". W tym odcieniu szarości pomalowano m.in aluminiowe felgi w rozmiarze 17-cali. W kabinie zastosowano połączenie skóry i tapicerki materiałowej, czerwone, kontrastowe przeszycia oraz kierownicę z wstawkami z aluminium, z którego wykonano również pedały.

Elaborazione Abarth posiada pod maską benzynowy motor turbo 1,4 l MultiAir. Czterocylindrowa jednostka generuje 160 KM. Maksymalny moment obrotowy równy 250 Nm, jest taki sam, jak w modelu Abarth 124 Spider. Silnik połączono z mechaniczną skrzynią 6-biegową lub opcjonalną automatyczną, która daje możliwość zmiany przełożeń poprzez łopatki przy kierownicy.

REKLAMA

W konstrukcji Fiata 124 Spider EA zastosowano dyferencjał o ograniczonym poślizgu oraz sportowe zawieszenie z amortyzatorami Bilstein. Jako opcję można zamówić czterotłoczkowy układ hamulcowy od Brembo. Fiat 124 Spider Elaborazione Abarth zadebiutował w USA. Na razie nie znamy planów dotyczących wprowadzenia auta na rynek europejski. Jeśli zapadnie decyzja, to Fiat 124 Spider Elaborazione Abarth trafi do nas dopiero na początku przyszłego roku. W trzecim kwartale 2016 do polskich salonów wjedzie Abarth 124 Spider.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij