Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Fiat 124 Spider już w kamuflażu!

Nowa Mazda MX-5 lada chwila trafi do salonów. Bazujący na niej Fiat 124 Spider przechodzi już przedprodukcyjne testy pod ukryciem kamuflażu. 

fot. worldcarfans.com

O tym, że Fiat 124 Spider pojawi się na rynku informowaliśmy Was już kilka miesięcy temu. Po wzbudzonym zainteresowaniu tą wiadomością i częściowym zaspokojeniu apetytu po pierwszych jazdach Mazdą MX-5, przyszedł czas, kiedy w końcu pozbawiony dachu Fiat pojawił się na drogach przechodząc przedprodukcyjne testy.

fot. worldcarfans.com fot. worldcarfans.com
   

Póki co, najważniejszą wiadomością jest to, że jeździ i niebawem dołączy do katalogu aut dających radość z jazdy i powodujących uśmiech na twarzy właściciela. Wszystkie inne informacje, poza tą, że Fiat 124 Spider bazuje na Mazdzie MX-5, są na razie tajemnicą. Kamuflaż auta jest tak mocny, że nie ma nawet szans na dostrzeżenie tego, jak auto będzie finalnie wyglądać. Hojnie zamaskowany włoski kabriolet swoimi kształtami przypomina teraz MX-piątkę ukrywaną przed ciekawskimi spojrzeniami przed wprowadzeniem na rynek. 

Niewiele więcej wiadomo na temat silników jakie pojawią się pod długą maską roadstrera. Mówi się o jednostce 1,4 l z turbo, która oferowałaby kierowcy około 140 KM. Miałaby zostać sprzężona z 6-stopniową skrzynią manualną, a 6-biegowy „automat” byłby dostępny jako opcja. Mniej gdybania, a więcej faktów pojawiać będzie się w miarę zbliżania premiery włoskiego cabrio. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Włosi wskrzeszają Fiata 124 Spider! Na użyczonym przez Mazdę podwoziu MX-5 powstaje pierwszy od czasów Barchetty kabriolet Fiata.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Fiat-124-Spider-juz-w-kamuflazu,20053,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-06-26 11:19:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij