[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Fiat 124 Spider - mamy oficjalne zdjęcia!

Właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia prezentujące w pełnej okazałości nowego Fiata 124 Spider. Długo oczekiwany włoski roadster został zbudowany na wspólnej bazie z Mazdą MX-5.

O powrocie do życia legendarnego modelu 124 Spider mówiło się już od dawna, ale na jego owoce przyszło nam trochę poczekać dopiero w momencie ogłoszenia mariażu z japońskim producentem. Nowy Fiat 124 Spider to model, który powstał na bazie Mazdy MX-5, ale jego wygląd całkowicie odbiega od japońskiego kuzyna. Auto zostało zaprojektowane na nowo, a w jego wyglądzie można dopatrzeć się powiązań z legendarnym modelem 124.

Jednak podobnie jak u protoplasty, wszystko zostało w nim podporządkowane kierowcy. Znajdziemy tam również system multimedialny Fiat Connect 7.0, który został przeszczepiony z japońskiego modelu. Mechanizm składania dachu jest również taki sam jak w MX-5.

REKLAMA

We włoskim roadsterze mamy pod maską czterocylindrowy silnik o pojemności 1,4 litra. Turbodoładowana jednostka rozwija 160 KM oraz 249 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W standardzie współpracuje z sześciobiegową skrzynią ręczną, ale w opcji jest jeszcze automat o tej samej liczbie przełożeń. Wielowahaczowe zawieszenie oraz niska masa dostarczą dużo frajdy z jazdy.

Pierwsze 124 egzemplarze nowego modelu trafią na rynek amerykański w limitowanej edycji Prima Edizione Lusso. Auto będzie dostępne w niebieskim kolorze Azzurro Italia z ciemnymi skórami.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij