[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Fiat 124 Spider - są szanse na wersję Coupe

Fiat 124 Coupe, to wcale nieodrealniony scenariusz. Samochód z zamknięty nadwoziem może się pojawić najpóźniej za dwa lata.

Abarth 124 Spider

Serwis Autocar, powołując się na swoje bliżej nieokreślone źródła w koncernie Fiata sugeruje, że Fiat 124 Coupe pojawi się w 2017 lub 2018 roku. Co ciekawe takie auto już mogliśmy oglądać, na tegorocznych targach w Genewie, gdzie pojawił się koncepcyjny Abarth 124 Spider Rally.

Oczywiście jeśli zamknięte coupe od Fiata pojawi się na rynku do stylistyka auta będzie bardziej stonowana w stosunku do koncepcyjnego Spider Rally. Pod maską nie będzie eksperymentów i prawie na pewno Fiat wsadzi silnik 1.4 turbo, który w zależności od rynków może mieć od 138 do 178 KM.

REKLAMA

Spider bazuje na Mazdzie MX-5 i jest produkowany w Japonii. 124 Coupe miałby powstawać również w japońskiej fabryce Mazdy. 

Naszym zdaniem szanse na produkcję 124 Coupe są bardzo duże. Po pierwsze zamknięta wersja zainteresuje szerszą publikę. A po drugie nie będzie kanibalizować Mazdy MX-5, która w tym roku pojawiła się także w wersji zbliżonej do nadwozia targa - MX-5 RF.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij