REKLAMA

Fiat 500 i Panda z pakietem D-Fence

Fiat wprowadza do modeli 500 i Panda specjalny pakiet D-Fence, opracowany przez Mopar. Składa się on z elementów odkażających wnętrze i filtrujących powietrze.

Fiat 500 Hybrid i Fiat Panda Hybrid Materiały prasowe
Fiat 500 Hybrid i Fiat Panda Hybrid
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Pandemia koronawirusa przeszła przez najtrudniejszy dla ludzi i gospodarki pierwszy etap i – przynajmniej w Europie – jesteśmy świadkami poluzowywania ograniczeń, co z kolei jest związane z poprawą sytuacji epidemicznej i spadkami liczby zakażeń.

REKLAMA

Dążenia do ratowania gospodarki wymagają przemieszczania się i podróżowania. Takim też argumentem podpiera się Fiat, który wprowadza dodatkowe środki ochronne i odkażające w sprzedawanych przez siebie samochodach. Mowa o pakiecie ochronnym D-Fence by Mopar.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Pakiet D-Fence by Mopar

Pakiet ochronny D-Fence by Mopar składa się z wysokociśnieniowego filtra kabinowego z węglem aktywnym i dodatkową powłoką z naturalnym polifenolem. Ale to nie wszystko, bowiem w skład pakietu wchodzi jeszcze oczyszczacz powietrza oraz lampa UV. Promieniowanie to pomaga bowiem w dezynfekcji powierzchni i unieszkodliwianiu bakterii, a także większości wirusów.

Jak działa pakiet D-Fence? Jak wyjaśnia producent, umożliwia on ochronę i dezynfekcję wnętrza samochodu, poprawiając jakość powietrza napływającego z zewnątrz i oczyszczając to, które znajduje się już w kabinie samochodu. Według zapewnień, wszystkie elementy pozwalają wyeliminować nawet do 99 proc. bakterii.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

REKLAMA

REKLAMA

Jednym ze składowych elementów, oferowanych m.in. do Fiatów 500 Hybrid i Panda Hybrid, jest wysokociśnieniowy filtr kabinowy, który filtruje powietrze zanim dostanie się ono do samochodu. Filtr ten, umieszczony między wlotem powietrza a kabiną pasażerów, zatrzymuje cząstki stałe i 100 proc. alergenów napływających z zewnątrz. Odetchną zatem także alergicy.

Kolejna część to oczyszczacz powietrza, który dba o powietrze, które znajduje się już w kabinie samochodu, oczyszczając je filtrem HEPA, który zatrzymuje mikrocząsteczki, jak pyłki i bakterie. Co istotne, oczyszczacz powietrza jest urządzeniem przenośnym, a więc można go również wykorzystywać w domu.

Jest też wreszcie lampa UV, która eliminuje nawet do 99 proc. bakterii i większość wirusów znajdujących się na powierzchniach. Światło UV pomaga skutecznie dezynfekować wszystkie najczęściej dotykane powierzchnie, jak kierownica, dźwignia zmiany biegów czy siedzenia.

Pakiet ochronny D-Fence będzie wprowadzany we wszystkich modelach Fiata.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA