Fiat 500 najbardziej niezawodny

Fiat, 500
Fiat postawił przed 500 trudne zadanie - ma być tak kultowa jak jej pierwowzór, i to nie tylko we Włoszech.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 60 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTÜ) opublikowało raport na temat jakości samochodów używanych. Podstawą raportu na rok 2011 jest 5 mln przeglądów technicznych dokonanych na samochodach używanych. Na tej podstawie eksperci stuttgarckiej organizacji kontroli i rzeczoznawców GTÜ ustalili mocne i słabe strony 215. popularnych modeli. Raport ten ma na celu ułatwić prawidłowy wybór i trafne decyzje zakupowe.

Wśród samochodów segmentu A i B - w rankingu jakości pojazdów w wieku 1-3 lat - Fiat 500 zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając Toyotę Yaris i Mazdę 2.

Zarówno Fiat Panda, jak i 500-tka szczycą się wieloma otrzymanymi prestiżowymi nagrodami, a Fiat Auto Poland, gdzie są produkowane - zalicza się do najlepszych w światowym przemyśle samochodowym. W 2007 roku tyski zakład Fiat Group Automobiles dołączył do prestiżowego grona przedsiębiorstw "Word Class Manufacturing", tj. posiadających i stosujących najlepsze i najskuteczniejsze metody zarządzania systemem produkcyjnym w skali światowej. Wcześniej, w 2004 roku, zakład otrzymał Polska Nagrodę Jakości, a w 2005 roku był Finalistą Europejskiej Nagrody Jakości - EFQM, jako pierwsze polskie przedsiębiorstwo w historii tego konkursu.

Do końca września b.r. Fiat Auto Poland wyprodukował 1 816 985 Pand i 597 431 500-tek, z czego 97 % trafiło na eksport.

REKLAMA
Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA