[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Fiat 500X z lepszym wyposażeniem

Fiat odświeżył swojego SUV-a, model 500X, dodając nowe elementy wyposażenia, dodatkowe kolory nadwozia i subtelne zmiany w wyglądzie.

Fiat 500X MY2018 Fiat 500X MY2018

Jeśli chodzi o wyposażenie odświeżonego Fiata 500X, to system Uconnect HD Live z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości będzie dostępny w całej gamie, już począwszy od wersji wyposażenia Pop Star.

Wraz z debiutem Fiata 500X z rocznika 2018 pojawią się nowe kolory nadwozia, dotychczas zarezerwowane wyłącznie w wersji S-Design. Chodzi o brązowy kolor Donatello Bronze i zielony Alpi Matte Green. Teraz są one dostępne w całej gamie.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat 500X MY2018 Fiat 500X MY2018

Teraz Fiat będzie promować Fiata 500X, podkreślając jego dwa odmienne charaktery. Miejski, określany jako "Urban Look", dostępny w wersji wyposażenia Pop, Pop Star i Lounge oraz "Cross Look", pokazujący jego off-roadową stronę, dostępny w wersji wyposażenia City Cross i Cross.

Wraz z nowym rokiem modelowym, zwiększy się zakres możliwości indywidualizacji samochodu, dzięki specjalnym pakietom oferowanym na zamówienie. W zależności od rynku, pakiety obejmują różne akcesoria.

REKLAMA

Fiat 500X MY2018 Fiat 500X MY2018

Wróćmy jeszcze do wspomnianego, seryjnego systemu Uconnect 7” HD LIVE. Jest on kompatybilny ze smartfonami, poprzez łączność Android Auto oraz Apple CarPlay.

System Uconnect jest poza tym wyposażony w interfejs systemu głośnomówiącego Bluetooth, funkcję strumieniowej transmisji audio, czytnik tekstu i system rozpoznawania mowy, porty AUX i USB z integracją z odtwarzaczem iPod, przyciski sterowania na kierownicy oraz, na zamówienie, kamerę cofania oraz nowy wbudowany system nawigacji TomTom 3D.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat 500X MY2018 Fiat 500X MY2018

Pobierając darmową aplikację Uconnect LIVE z serwisu App Store lub Google Play Store na swój smartfon, zyskuje się dostęp do wielu funkcjonalności. Aplikacja Uconnect LIVE oferuje strumieniową transmisję dźwięku w serwisach Deezer i TuneIn, wiadomości z serwisu Reuters oraz połączenie z nawigacją TomTom LIVE.

Do tego można pozostać w kontakcie ze znajomymi poprzez serwisy Facebook Check-in i Twitter oraz korzystać z nawigacji zainstalowanej w smartfonie, wyświetlanej na 7-calowym ekranie.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij