Fiat 500X z lepszym wyposażeniem

Fiat odświeżył swojego SUV-a, model 500X, dodając nowe elementy wyposażenia, dodatkowe kolory nadwozia i subtelne zmiany w wyglądzie.

Fiat 500X MY2018
Fiat 500X MY2018

Jeśli chodzi o wyposażenie odświeżonego Fiata 500X, to system Uconnect HD Live z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości będzie dostępny w całej gamie, już począwszy od wersji wyposażenia Pop Star.

REKLAMA

Wraz z debiutem Fiata 500X z rocznika 2018 pojawią się nowe kolory nadwozia, dotychczas zarezerwowane wyłącznie w wersji S-Design. Chodzi o brązowy kolor Donatello Bronze i zielony Alpi Matte Green. Teraz są one dostępne w całej gamie.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat 500X MY2018
Fiat 500X MY2018

Teraz Fiat będzie promować Fiata 500X, podkreślając jego dwa odmienne charaktery. Miejski, określany jako "Urban Look", dostępny w wersji wyposażenia Pop, Pop Star i Lounge oraz "Cross Look", pokazujący jego off-roadową stronę, dostępny w wersji wyposażenia City Cross i Cross.

Wraz z nowym rokiem modelowym, zwiększy się zakres możliwości indywidualizacji samochodu, dzięki specjalnym pakietom oferowanym na zamówienie. W zależności od rynku, pakiety obejmują różne akcesoria.

REKLAMA

Fiat 500X MY2018
Fiat 500X MY2018

Wróćmy jeszcze do wspomnianego, seryjnego systemu Uconnect 7” HD LIVE. Jest on kompatybilny ze smartfonami, poprzez łączność Android Auto oraz Apple CarPlay.

System Uconnect jest poza tym wyposażony w interfejs systemu głośnomówiącego Bluetooth, funkcję strumieniowej transmisji audio, czytnik tekstu i system rozpoznawania mowy, porty AUX i USB z integracją z odtwarzaczem iPod, przyciski sterowania na kierownicy oraz, na zamówienie, kamerę cofania oraz nowy wbudowany system nawigacji TomTom 3D.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat 500X MY2018
Fiat 500X MY2018

Pobierając darmową aplikację Uconnect LIVE z serwisu App Store lub Google Play Store na swój smartfon, zyskuje się dostęp do wielu funkcjonalności. Aplikacja Uconnect LIVE oferuje strumieniową transmisję dźwięku w serwisach Deezer i TuneIn, wiadomości z serwisu Reuters oraz połączenie z nawigacją TomTom LIVE.

Do tego można pozostać w kontakcie ze znajomymi poprzez serwisy Facebook Check-in i Twitter oraz korzystać z nawigacji zainstalowanej w smartfonie, wyświetlanej na 7-calowym ekranie.

REKLAMA