[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Fiat Cronos - Linea ma następcę

Fiat zaprezentował nowy model o nazwie Cronos. Należący do segmentu B sedan jest czterodrzwiową odmianą Fiata Argo.

Fiat Cronos Fiat Cronos

Jeśli obie te nazwy brzmią wam cokolwiek obco, to nie macie się co dziwić. Zarówno Fiat Argo, jak i nowy Cronos, to samochody oferowane przez Włochów w Ameryce Południowej.

Stylistyką Fiat Cronos nawiązuje do znanego u nas modelu Tipo, choć to raczej luźne skojarzenie. Model jest trójbryłową wersją hatchbacka Argo, który jest już oferowany na rynkach Ameryki Południowej. W Brazylii kosztuje, w przeliczeniu na złotówki, niewiele ponad 50 tys. złotych.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat Cronos Fiat Cronos

Na lokalnym rynku, zbudowany na nowej platformie modułowej Fiata, model Cronos zastąpi Fiata Linea. Ten z kolei opiera się konstrukcyjnie na Fiacie Punto, który ma już przecież swoje lata.

Jak szacuje producent, w samej Brazylii rynek subkompaktowych sedanów to około 300 tys. aut, a w Argentynie kolejne 100 tys. Fiat chce dla siebie spory kawałek tego tortu.

REKLAMA

Fiat Argo Fiat Argo

Do napędu Fiata Cronosa służyć będą dwie jednostki o pojemności 1,3 litra i mocy 99 KM oraz większa 1,8-litrowa o mocy 130 KM. Dokładniejszych danych technicznych na tym etapie jeszcze nie podano, natomiast Fiat zapewnia, że duży nacisk położony został na jakość i przyjemność prowadzenia.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat Argo Fiat Argo

Klienci w Brazylii i Argentynie mogą spodziewać się samochodów w salonach w pierwszym kwartale przyszłego roku. Wtedy też poznamy ceny i dokładne specyfikacje. Czy auto trafi an rynki europejskie? To raczej wątpliwe, choć dobrze byłoby zobaczyć wreszcie następcę Fiata Punto i odświeżenie oferty Fiata w tym segmencie.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij