Fiat Freemont – rodzinny, siedmiomiejscowy, amerykanski

Fiat Freemont
Fiat Freemont
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W USA model ten występuje jako Dodge Journey, u nas będzie zaprezentowany jako Fiat Freemont. Ma to być auto dla rodzin, które potrzebują przestrzennego, wygodnego auta do użytku na co dzień i na weekendowe wypady.

W porównaniu z amerykańskim krewniakiem Fiat różni się zderzakami, osłoną chłodnicy I tylnymi lampami. Poza tymi drobiazgami wyróżniać ma się również inaczej skonfigurowanym zawieszeniem i układem kierowniczym.

Auto dostępne będzie w dwóch wersjach wyposażenia, w bazowej klient ma dostać siedem foteli, trójstrefową klimatyzację, tempomat, układ kontroli ciśnienia w oponach, światła przeciwmgielne, duży dotykowy ekran do obsługi multimediów I bagażnik o pojemności do 1461 litrów. W wyższej wersji dodano radio z funkcją Bluetooth, czujniki parkowania, relingi dachowe, przyciemniane szyby i 17-calowe felgi z lekkich stopów.

W chwili wprowadzenia na rynek Freemont dostępny będzie ze 140- lub 170-konnym, dwulitrowym dieslem MultiJet połączonym z manualną skrzynią biegów. Silnik napędzał będzie przednią oś. Później do oferty trafi wersja z napędem na cztery koła, dostępna ze 170-konnym MultiJetem lub 276-konnym, 3,6-litrowym V6 znanym z amerykańskich modeli GM.

Prezentacja auta będzie mieć miejsce w Genewie, a do sprzedaży trafi w drugiej połowie bieżącego roku.

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:
REKLAMA