Fiat Panda City Cross i Panda 4x4 już w salonach

Fiat odświeża ofertę swojego miejskiego modelu Panda. Wersje Panda City Cross oraz Panda 4x4 można już zamawiać.

Fiat Panda City Cross
Fiat Panda City Cross
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

W salonach Fiata pojawiły się dwie nowe wersje Pandy. Mowa o napędzanym na przednią oś modelu City Cross oraz odświeżonej Pandzie 4x4. Oba modele dostępne są w dwóch nowych kolorach nadwozia (szary pastelowy Moda Grey i niebieski Giotto Blue dla wersji Cross) i rodzajach felg.

REKLAMA

Fiat Panda City Cross

Fiat Panda City Cross przeznaczony jest dla tych, którym standardowa Panda nie wystarczy i szukają auta, które pozwoli im się wyróżnić. Stąd pomysł Fiata na modne w ostatnich latach miejskie auto o off-roadowym wyglądzie. Bo już nie off-roadowych możliwościach.

Dzięki nakładkom na przednim i tylnym zderzaku oraz listwom bocznym w kolorze nadwozia, wersja City Cross przyciąga wzrok. Obudowy lusterek bocznych, relingi dachowe i klamki drzwi są czarne, aby podkreślić kontrast z kolorowymi elementami nadwozia. Nowe, specjalnie zaprojektowane kołpaki uzupełniają wygląd nadwozia, rozpoznawalny już na pierwszy rzut oka.  

W nowym wnętrzu wyróżnia się szara deska rozdzielcza z czarnym matowym zestawem wskaźników.  Nowe fotele mają czarną i szarą tapicerkę materiałową z wstawkami z czarnej  skóry ekologicznej. Nowa wersja City Cross jest dostępna z silnikiem benzynowym 1.2  o mocy 69 KM i napędem na przednią oś.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat Panda 4x4
Fiat Panda 4x4

Fiat Panda 4x4

Fiat odświeżył też Pandę w wersji 4x4, która dzielnie radzi sobie z off-roadowymi wyzwaniami. Wygląd nawiązuje do kultowej Pandy z 1983 roku. Odnowiona Panda 4x4 ma nowe czarne felgi i kołpaki z wytłoczonym logo 4x4. Obudowy lusterek bocznych i klamek drzwi mają czarny kolor.

Wnętrze również zostało odświeżone - nowa jest choćby tapicerka foteli z przeszyciami w kontrastowym kolorze. Pod maską wersji 4x4 pracuje benzynowy silnik TwinAir 0.9 o mocy 85 KM lub turbodiesel 1.3 MultiJet.

Zobacz także:
REKLAMA