Fiat Sedici – kilka zmian dla nowego rocznika

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 48 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Współpraca Fiata z Suzuki zaowocowała kilka lat temu wprowadzeniem do sprzedaży modelu Sedici - bliźniaka Suzuki SX-4. Auto proponowane jest u nas z 1,6-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 120 KM, lub dwulitrowym, 135-konnym dieslem Multijet.

REKLAMA

Fiat szykuje kilka drobnych zmian, które mają przyciągnąć nowych klientów do salonów w przyszłym roku. Auto będzie dostępne w nowym kolorze - Purple Rebel, który można oglądać już na zdjęciach w galerii obok. Z zewnątrz wyróżniać się będzie jeszcze szarym wykończeniem obudów lusterek i nowymi wzorami felg aluminiowych.

W kabinie zmieniono tapicerkę, Fiat informuje też o zmianach na liście wyposażenia podstawowego. Od podstawowej wersji dostępny ma być odtwarzacz MP3, nawigacja satelitarna z 5-calowym ekranem dotykowym i układ ESP. To ogólnoeuropejska specyfikacja, nie mamy potwierdzenia, czy tak samo skonfigurowane będą modele dostępne w Polsce. Jak dotąd u nas wyżej wymienione elementy figurowały wyłącznie na liście wyposażenia dodatkowego i to tylko w najbogatszej wersji - Emotion 4X4.

zobacz galerię

Zobacz także:
REKLAMA