[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Fiat Tipo Mirror i Street znamy ceny

Rodzina Fiata Tipo powiększyła się – tym razem o nowe wersje Mirror i Street.

Fiat Tipo Mirror Fiat Tipo Mirror

Fiat wprowadza dla modelu Tipo dwie nowe wersje – Mirror, przeznaczoną dla fanów technologii, wyposażoną w system Uconnect oraz Street – skierowaną do młodszych klientów. Obie odmiany można wybrać z każdym z trzech rodzajów nadwozia, silnikami benzynowymi i Diesla oraz manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

Fiat Tipo Mirror

W wersji Mirror dostajemy auto z wyposażeniem ukierunkowanym na nowoczesne technologię, z nadwoziem w eleganckich kolorach – jak granatowe Tipo na zdjęciu.

Łączność ze światem jest w standardzie, dzięki systemowi Uconnect HD LIVE z 7-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości z integracją Apple CarPlay i kompatybilnym z Android Auto, co umożliwia użytkownikowi sklonowanie zawartości smartfona na ekranie samochodu i bezpieczne korzystanie z jego głównych funkcji. Przyciski na kierownicy pozwalają również kierowcy obsługiwać główne funkcje Uconnect bez rozpraszania uwagi.

Tipo Mirror to również styl. Nowy kolor nadwozia Venezia Blue, dostępny na zamówienie, debiutuje w tej wersji, w połączeniu z chromowanymi akcentami wykończenia, jak klamki drzwi, listwy boczne, dolny profil atrapy chłodnicy, ramki lamp przeciwmgielnych i obudowy lusterek. Specjalny znaczek „Mirror" na słupku i 16-calowe szlifowane obręcze kół uzupełniają stylowy wygląd.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat Tipo Street Fiat Tipo Street

Fiat Tipo Street

Fiat Tipo Street skierowany jest natomiast do młodych ludzi, poszukujących samochodu o bardziej dynamicznym wykończeniu. Nowa wersja Street ma w wyposażeniu nowe 16-calowe, czarne, błyszczące felgi aluminiowe, przyciemnione szyby i kontrastowe ciemne akcenty, jak oprawa lusterek oraz zewnętrzne i wewnętrzne klamki drzwi.

REKLAMA

Fiat Tipo Street Fiat Tipo Street

Napędy

Nowe serie specjalne Tipo Mirror i Tipo Street dostępne są w wersjach 4- i 5-drzwiowej oraz kombi z kompletną gamą silnikową i homologacją zgodną z protokołem WLTP. Do wyboru są silniki benzynowe 1.4 o mocy 95 KM oraz 1.4 T-Jet o mocy 120 KM oraz silniki Diesla 1.3 MultiJet o mocy 95 KM i 1.6 MultiJet o mocy 120 KM również z automatyczną skrzynią biegów DCT.

Ceny

Cena promocyjna wersji Street w nadwoziu sedan rozpoczyna się od 46 400 zł, hatchback od 54 400 zł natomiast kombi od 57 900 zł.

Wersję Mirror rozpoczyna nadwozie sedan z ceną promocyjną 58 400 zł. Odmiana 5-drzwiowa hatchback rozpoczyna się od 60 400 zł, a nadwozie kombi od 63 900 zł.

Zobacz także: Volkswagen pokazał nowy model - oto Tarok

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 61 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij