[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.7

Fiat Tipo znów bestsellerem w Polsce

Fiat Tipo we wrześniu zajął pierwsze miejsce w rankingu samochodów kupowanych przez klientów indywidualnych w Polsce. Wcześniej udało mu się to również w maju.

Fiat Tipo Fiat Tipo

Fiat Tipo wstrzelił się w upodobania Polaków, czego dowodem jest pozycja lidera sprzedaży w ujęciu biorącym pod uwagę wybory Kowalskich, czyli klientów indywidualnych. Bo już w ujęciu ogólnym, palmy pierwszeństwa nie chce oddać Skoda - a właściwie dwie Skody: Fabia i Octavia.

Duży wpływ na wrześniowy wynik Fiata Tipo miała choćby akcja marketingowa pod nazwą "Noc Cudów", kiedy to salony marki otwarte były do północy, a na kupujących Fiata Tipo czekały specjalne promocje. Tej nocy dealerzy zebrali ponad 700 zamówień na Fiaty, z czego ponad połowę stanowiły właśnie Tipo.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat Tipo Fiat Tipo

– Nie spoczywamy na laurach i, chcąc rozwijać sprzedaż Tipo w kraju, już teraz uruchomiliśmy wyprzedaż i zaoferowaliśmy nowe promocje, dzięki którym nowy Tipo można kupić już od 43 900 zł - zdradza Rafał Grzanecki, country manager marek Fiat i Abarth.

REKLAMA

Fiat Tipo Fiat Tipo

Przypomnijmy że Fiat Tipo oferowany jest w trzech wersjach nadwozia – Tipo sedan, hatchback i Station Wagon. Są one dostępne w trzech wersjach wyposażenia "Pop", "Easy" i "Lounge", z długą listą standardowego wyposażenia oraz z pięcioma jednostkami napędowymi do wyboru.

W ostatnich tygodniach, o czym pisaliśmy niedawno, do rodziny Tipo dołączyły usportowione wersje S-Design, a od września br. wszystkie wersje Tipo są już też dostępne z fabryczną instalacją LPG.

REKLAMA

REKLAMA

Fiat Tipo Fiat Tipo

Poniżej ranking TOP 10 rejestracji samochodów osobowych w Polsce (wrzesień 2017, klienci indywidualni) na podstawie danych CEPiK

  1. Fiat Tipo 501 szt.
  2. Opel Astra 439 szt.
  3. Skoda Fabia 437 szt.
  4. Toyota Yaris 356 szt.
  5. Skoda Octavia 277 szt.
  6. Hyundai Tucson 247 szt.
  7. Opel Corsa 241 szt.
  8. Dacia Duster 237 szt.
  9. Kia Rio 228 szt.
  10. Renault Clio 207 szt.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij