Fiat Toro przyłapany na taśmie produkcyjnej

Nowy model Fiata został przyłapany podczas produkcji w fabryce w Pernambuco. Chodzi o pick-upa o nazwie Toro. Kiedy zobaczymy nowy model w salonach?

Fiat Toro
fot. worldcarfans.com
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Przedpremierowe zdjęcia nowego Fiata Toro wyciekły, prosto z fabryki w Brazylii. Nowy pick-up ma bardzo ciekawy design z wąskimi lampami i dużym grillem. Z tyłu od razu widać bardzo duże logo Fiata i światła podobne do tych z modelu 500X.

REKLAMA

Na fotografiach przedstawiono dwie wersje wyposażeniowe. Auto w białym lakierze wygląda na podstawową lub uboższą wersję. Grill wykonano z plastiku, brakuje lamp przeciwmgielnych i jest też mniej chromu.

Lokalne media twierdzą, że Toro jest oparty na Jeepie Renegade i prawdopodobnie będzie oferowany z podobnymi silnikami. Jeden benzynowy 1.8 o mocy 138 KM oraz diesel 2.0 170 KM. Pojawią się skrzynie manualne oraz automatyczne, a moc będzie przekazywana na przód lub na cztery koła.

Fiat Toro pojawi się na rynku już przyszłym roku, a jego premiery możemy spodziewać się wkrótce, bo włoska marka już wypuściła zapowiedź pick-upa. Głównym konkurentem ma być Dacia Duster Oroch.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA