Finał wyścigów Porsche Platinum GT3 CUP

Zmagania w Poznaniu były ostatnią rundą wyścigową w sezonie. Podczas sześciu weekendów kierowcy ścigali się na torach czterech krajów. W stolicy Wielkopolski o pierwsze miejsce w wyścigu i klasyfikacji generalnej walczyło dwóch kierowców. Zobacz, kto wygrał zawody.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 537 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Na torze Poznań najszybszych zawodników dopingowały piękne gwiazdy - Natalia Siwiec i Sylwia Gliwa. To były już ostatnie zmaganie w rundzie Porsche Platinum GT3 CUP. O najwyższy stopień podium i zwycięstwo w klasyfikacji generalnej, walczyło dwóch znakomitych kierowców – Rafał Mikrut i Marcin Jedliński.

REKLAMA

Sponsorem wyścigów była marka Platinum, dostarczająca oleje silnikowe. Marka Platinum jest sponsorem strategicznym Porsche Platinum GT3 CUP CCE. Dzięki zaangażowaniu w sporty motorowe możemy dostarczać najbardziej zaawansowane technologicznie oleje Platinum. Współpraca z organizatorem Porsche GT3 CUP CCE to także możliwość testowania innowacyjnych rozwiązań naszych produktów – mówi Marcin Gralewski, Prezes Zarządu ORLEN Oil.

W panelu pod hasłem Rally vs Race, którego gospodarzem był Adam Kornacki, dziennikarz motoryzacyjny, zaproszeni goście i eksperci, w tym m.in. Robert Lukas, kierowca wyścigowy, Wojciech Garbarz, ekspert motoryzacyjny i redaktor naczelny magazynu WRC dzielili spostrzeżeniami nt. sytuacji w krajowych zmaganiach na torach i poza nimi. Podczas dyskusji nie zabrakło wątków związanych z zaangażowaniem marek w popularyzację motosportu oraz płynących ze współpracy korzyści. Pojawił się również wątek dotyczący kobiet w męskim świecie motosportu.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA