[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Finaliści konkursu Car of the Year 2018

Jury konkursu COTY 2018 wyselekcjonowało siedem aut z szerokiej listy 37 modeli. Wśród nich znajduje się przyszły Samochód Roku 2018.

COTY 2018

Przypomnijmy, że jury konkursu Car of the Year składa się z 60 dziennikarzy, z 23 krajów Europy. Wśród nich jest dwóch reprezentantów Polski, a są nimi Wojciech Sierpowski i Maciej Ziemek. To oni wybrali wstępną listę aut, które mają szansę na zdobycie nagrody głównej.

Lista pierwotnie obejmowała 37 modeli aut, które są już w sprzedaży na co najmniej pięciu europejskich rynkach lub będą przed końcem 2017 roku.

Głosowanie podzielone jest na etapy. Pierwszy z nich już za nami. Wyłonionych zostało siedmiu finalistów, którzy powalczą o prestiżowe trofeum i tytuł Samochodu Roku 2018.

W drugim etapie z finałowej siódemki wyłoniony zostanie zwycięzca. Będzie nim ten model, który w głosowaniu dziennikarskiego jury zdobędzie największą liczbę punktów. Tradycyjnie już wyniki głosowania poznamy w przeddzień otwarcia międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Genewie. Dokładnie będzie to 5 marca 2018 roku.

REKLAMA

Dla przypomnienia - rok temu wygrał Peugeot 3008, w 2016 roku Opel Astra, w 2015 roku Volkswagen Passat, a edycja 2014 padła łupem Peugeota 308. Rok 2013 to z kolei tryumf Volkswagena Golfa.

Kto zostanie tegorocznym samochodem roku w Europie? Oto pełna lista finalistów, którą prezentujemy w kolejności alfabetycznej:

Siedem powyższych aut trafi w dalszym etapie w ręce jury i zostanie poddane testom na torze i drogach publicznych. Zwycięzcę poznamy w marcu przyszłego roku. Tymczasem zdradźcie nam, jakie są wasze typy?

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij