[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Firebreather na sprzedaż

Pontiac, Firebird, Firebreather Firebreather

Amerykańską produkcję obejrzeć można będzie w przyszłym roku. Póki co, najciekawszym elementem całego projektu zdaje się być pojazd głównego bohatera - Pontiac Firebird przebudowany przez firmę Classic Design Concepts (CDC) dla wytwórni Exxodus Pictures. CDC pozostawiło nietknięte drzwi i dach Camaro, wszystkie pozostałe elementy nadwozia przeprojektowano, nadając im niezwykły wygląd, nawiązujący do kultowego modelu Pontiaca - Firebirda Trans Am.

Firebreather - bo takie imie otrzymał ten pojazd, napędzany jest przez 6,2-litrowy silnik V8 wzmocniony sprężarką mechaniczną i rozwijający moc 600 KM.

Podobno po raz pierwszy w historii kina firma, która buduje samochód do filmu szykuje dodatkowo 50 egzemplarzy, które będzie można kupić. Każdy wyceniono na 60 tysięcy dolarów i patrząc na wygląd tego stwora - nie powinno być problemów ze znalezieniem klientów. Chyba, że film okaże się totalną klapą...

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij