[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Fittipaldi EF7 Vision od Pininfariny

Gdy za budowę super auta bierze się legendarny kierowca wyścigowy, to musi powstać coś wyjątkowego. W marcu na targach Geneva Motor Show pojawi się nietuzinkowy samochód koncepcyjny.

Fittipaldi EF7 Vision Fittipaldi EF7 Vision

Emerson Fittipaldi - brazylijski kierowca wyścigowy, który dwukrotnie zdobywał tytuł mistrzowski w Formule 1, w roku 1972 i 1974. Poza tym na swoim koncie ma także dwa zwycięstwa w Indianapolis 500 (1989 i 1993) oraz mistrzostwo serii CART wywalczone w 1989 roku. Status "legendy" Fittipaldiego jest niepodważalny. Ciekawostka, Emerson ma polskie korzenie. Jego matką była Józefa "Juzy" Wojciechowska. Fittipaldi w Formule 1 reprezentował barwy m.in. Lotousa i McLarena.

Emerson Fittipaldi

Teraz dwukrotny mistrz Formuły 1 łączy siły z legendarnym, włoskim biurem projektowym, Pininfariną. Efektem tego aliansu będzie super auto szykowane na targi w Genewie. Fittipaldi EF7 Vision Pininfarina - taką nazwę otrzymał tajemniczy pojazd. To jednak nie wszystko, gdyż wyjątkowy samochód powstał przy udziela sławnej, niemieckiej firmy inżynieryjnej HWA.

Na razie o pojeździe od "Fittipiego" wiemy nie wiele, poza tym, że w oficjalnej informacji prasowej możemy przeczytać m.in., że samochód odzwierciedla ogromną wiedzę i doświadczenie brazylijskiego kierowcy, przekuł je w stworzenie super auta o właściwościach jezdnych, które zachwycą sympatyków wyścigów na całym świecie.

Co ciekawe EF7 po premierze na targach Genewa 2017 będzie dostępny także w wirtualnej rzeczywistości dla graczy konsoli Play Station w grze z serii Gran Turismo.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij