Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Flagowiec na nowo: Nadchodzi nowa Skoda Superb

Skoda Superb w nowym wcieleniu. Nasi południowi sąsiedzi obiecują, że od poprzednika ma być pod każdym względem lepsza: bardziej komfortowa, prestiżowa i wydajniejsza. 

Praktycznie jest już gotowa. Nowy, najbardziej prestiżowy model czeskiego producenta przechodzi właśnie ostatnie testy w południowej Europie. W Skodzie, nowym Superbem chcieliby zaatakować auta z klasy średniej wyższej. By jednak miał jakieś szanse poprawili jego proporcje, dynamikę, jakość wykonania oraz zaprzęgli do walki najnowszą technologię.

To już trzecia generacja Superba, który do tej pory znalazł ponad 700,000 właścicieli na całym świecie. Tym razem powstał on na szeroko wykorzystywanej w grupie VW płycie MQB, dzięki której właśnie Superb ma podskoczyć o jeden segment w górę, zapewniając większy komfort, bezpieczeństwo oraz wydajność.

O tym, czy nowa Skoda Superb opisywana przez czechów jako „najlepsza jak dotąd Skoda” podbije nasze serca dowiemy się już w połowie lutego, kiedy to odbędzie się jej świtowa premiera w Pradze. W salonach największej dumy konstruktorów ze Skody spodziewamy się w połowie 2015 roku.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 105 650 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij