Ford F-150 - mocarz dla policji

Ford F-150 to jeden z modeli Serii F, która przez lata osiąga najwyższe wynik sprzedażowe za Oceanem. Teraz flagowy produkt Forda jest oferowany jako radiowóz. 

Ford
Ford F-150 Special Service Vehicle
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Ford F-150 Special Service Vehicle można zamówić w wersji nadwoziowej SuperCrew lub SuperCab. W każdym przypadku dostajemy samochód skonfigurowany według poziomu wyposażenia XL. Standardową, tylną kanapę Ford zastąpił pokrytą specjalnym, łatwym w czyszczeniu materiałem. Do tej części kabiny stróże prawa zapraszają rzezimieszka, aby odbył komfortową podróż na komisariat. W innym przypadku samochód może być wyposażony w specjalny przedział, w którym podróżuje pies policyjny.

REKLAMA

Standardowy akumulator zastąpiono większym, 240-amperowym, który pozwala zasilać pokładowy osprzęt, jak syrena, sygnały świetlne czy specjalne radio policyjne i komputer z bazą danych policji. 


Ford F-150 Special Service Vehicle można zamówić w opcji z napędem 4x4 lub standardowym 4x2. W pierwszym przypadku auto napędza 5-litrowy motor V8, w drugim zaś jest montowana jednostka V6 3,5 l EcoBoost. 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA