[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Ford Fiesta Active - miejski crossover

Ford wprowadza do swojej oferty model Fiesta Active, który ma łączyć zalety niedużego, miejskiego modelu segmentu B z możliwościami, jakie daje większy prześwit SUV-a. Tak oto powstał modny dziś miejski crossover.

Ford Fiesta Active Ford Fiesta Active

Głównymi cechami Forda Fiesty Active jest nadwozie, które wyposażono w dodatkowe osłony mające chronić przed otarciami, ale przede wszystkim sprawiać wrażenie większej solidności auta.

Aluminiowe obręcze kół mają unikalne wzory, przeznaczone do tej wersji Fiesty, a relingi dachowe przydadzą się, kiedy zamontować trzeba będzie bagażnik dachowy z boksem czy mocowaniem nart lub rowerów.

REKLAMA

REKLAMA

Ford Fiesta Active ma ponadto zwiększony o 18 milimetrów prześwit, przydatny w mieście, ale też na nieutwardzonych drogach, choć oczywiście o jeździe terenowej nie może być tu mowy. Zoptymalizowane zostało również zawieszenie, które lepiej radzi sobie podczas jazdy po wyboistych drogach, a podwozie chronią dodatkowe osłony.

Wśród trybów jazdy mamy trzy - Normal, Eco i Slippery. Tryb Slippery to tryb na śliską nawierzchnię, który dostosowuje ustawienia ESC i kontroli trakcji do poruszania się po śniegu czy lodzie. Wśród silników Fiesty Active znalazła się 1,0-litrowa jednostka benzynowa Forda EcoBoost o mocy 140 KM i 1,5-litrowy wysokoprężny silnik TDCi, dysponujący 120 KM mocy.

REKLAMA

W Fieście Active montowane są systemy wspomagania kierowcy, które pomagają unikać lub łagodzić skutki wypadków, korzystając z czujników skanujących drogę na odległości do 130 metrów - to więcej, niż długość boiska piłkarskiego.

REKLAMA

REKLAMA

Fiesta Active może też korzystać z łączności zapewnianej przez system SYNC 3 z ekranami dotykowymi o przekątnych do 8 cali i wysokiej jakości systemy audio B&O PLAY.

Do modelu Fiesta Active dołączy jeszcze w tym roku nowy samochód KA+ Active oraz nowy Focus Active w nadwoziach 5-drzwiowym i kombi. Ceny Fiesty Active zaczynają się od niespełna 65 tys. złotych.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij