[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Ford Fiesta ST-Line Red Edition i Black Edition

Ford przygotował dla nowej Fiesty dwie specjalne wersje, które dodają jej sportowego smaczku. Niestety silnik pozostał bez zmian.

Ford Fiesta Red Edition i Black Edition Ford Fiesta Red Edition i Black Edition, fot. Ford

Nowa generacja Forda Fiesty ST-Line wzbogaca się właśnie o dwie nowe, specjalne wersje. Jedna z nich nazywa się Red Edition, a jej motywem przewodnim jest kolor czerwony. Druga to Black Edition, która jest oczywiście czarna.

Zmiany zewnętrzne, o których za chwilę powiemy więcej, nie idą niestety w parze ze wzmocnieniem silnika. Tu jednak nie ma co narzekać, bo wersja ST-Line ma pod maską bardzo żwawy motor 1.0 EcoBoost, który generuje solidne stado 140 koni mechanicznych. Sportowe wrażenia z jazdy potęguje sportowe zawieszenie kół.

A komu 140 KM nie wystarczy, zawsze może zdecydować się na Forda Fiestę ST, z 200-konnym silnikiem 1.5 pod maską.

REKLAMA

REKLAMA

Ford Fiesta Red Edition i Black Edition Ford Fiesta Red Edition i Black Edition, fot. Ford

Nowe wersje Fiesty ST-Line Red Edition i Black Edition dostępne w wersjach trzy- i pięciodrzwiowych. mają charakterystyczne detale nadwozia oraz wnętrza, które pozwalają wyróżnić się na drodze i podkreślają dynamiczną stylizację, inspirowaną stylistyką Ford Performance.

Fiesta ST-Line Red Edition ma wykończenie zewnętrzne Race Red z matowymi czarnymi pasami obramowanymi czarnymi krawędziami, biegnącymi od dachu, przez maskę silnika, aż do dolnej listwy przedniego spoilera. Fiesta ST-Line Black Edition otrzymała natomiast zewnętrzne wykończenie w kolorze Shadow Black, a matowe czarne pasy są podkreślone czerwonymi krawędziami.

REKLAMA

Ford Fiesta Red Edition i Black Edition Ford Fiesta Red Edition i Black Edition, fot. Ford

Obydwa modele otrzymały duży tylny spojler malowany w kolorze nadwozia, charakterystyczne czarne 17-calowe obręcze kół z czerwonymi obramowaniami i czarne obudowy lusterek, przecięte poziomymi czerwonymi liniami.

Zobacz także: Ford Fiesta Active - miejski crossover

Kontrastowe kolory dominują też we wnętrzu. Czerwone akcenty znalazły się na sportowych, częściowo skórzanych fotelach, na podłokietnikach drzwi, na ramkach nawiewów powietrza i na listwie ozdobnej po stronie pasażera. Czerwone szwy dodają pazura obszytej skórą, spłaszczonej u dołu kierownicy, ozdabiają też mieszek dźwigni zmiany biegów, dźwignię i mieszek hamulca ręcznego, dywaniki podłogowe i poszycie boczne drzwi.

REKLAMA

REKLAMA

Ford Fiesta Red Edition i Black Edition Ford Fiesta Red Edition i Black Edition, fot. Ford

W samochodach dostępny jest też system łączności i rozrywki SYNC 3 kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto, który umożliwia kierowcom Fiesty ST-Line Red Edition i Black Edition sterowanie audio, nawigacją oraz smartfonami za pomocą poleceń głosowych i 8-calowego kolorowego ekranu dotykowego.

Dostępny system B&O Play o mocy 675 W zapewnia wysoką jakość dźwięku z dziesięciu głośników, w tym subwoofera zamontowanego w bagażniku i centralnego głośnika średniotonowego, znajdującego się pod górną osłoną deski rozdzielczej.

Nowe wersje Forda Fiesty ST-Line Red Edition i Black Edition mogą być zamawiane już teraz na wybranych rynkach europejskich, również w Polsce.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 62 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij