REKLAMA

Ford Fiesta Sport Special Edition – sportowy image

Ford Fiesta Sport Special Edition
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Ford najwyraźniej nadal chce trzymać swoich klientów w niepewności i nie podaje kiedy wreszcie zobaczymy najostrzejszą wersję Fiesty oznaczoną literkami ST. W oczekiwaniu na to wydarzenie producent oferuje kolejną specjalną odmianę tego modelu nazwaną Sport Special Edition.

Z zewnątrz samochód wyróżnia się przeprojektowanym przednim i tylnym zderzakiem, podwójną, chromowaną końcówką wydechu, nowymi progami, chromowanymi dodatkami w grillu, tylnym spojlerem oraz 17-calowymi felgami w kolorze czarnym. Potencjalny klient dostanie ponadto możliwość wyboru jednego spośród siedmiu lakierów nadwozia, w tym jednego matowego. Opisywana Fiesta będzie oferowana jedynie w nadwoziu trzydrzwiowym, natomiast pod maską będzie do wyboru silnik benzynowy (1.6 l 134 KM) lub wysokoprężny (1.4 l 95 KM). Wygląda więc na to, że mamy do czynienia wyłącznie z poprawkami stylistycznymi, pod maską nie zmieni się nic.

We wnętrzu Forda także zaszły pewne zmiany. Warto wspomnieć przede wszystkim o pokrytych czarną skórzaną tapicerką fotelach, w których znajdziemy również kontrastującą srebrną nić, aluminiowych nakładkach na pedały czy też specjalnych dywanikach.

Czy gdyby auto dotarło do polskiej sieci dealerskiej, mielibyście ochotę je kupić?

Patryk Rudnicki

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 (4)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA