Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford Focus Coupe?

Ford Focus Coupe Ford Focus Coupe

Może, jeśli Ford zdecyduje się na wprowadzenie do produkcji odmiany coupe. Plotki na ten temat krążą już od dłuższego czasu, ale koncern nie chce zdradzić ostatecznej decyzji. Póki co mamy więc Focusa jako hatchbacka, sedana i kombi, a na dokładkę dwie rodzinne odmiany pod nazwą C-Max.

Niezależny projektant - David Cardoso - pokazał jak mógłby wyglądać Focus w odmianie coupe. Inspirując się obecną generacją modelu przygotował własną wizję - agresywniejszą, bardziej sportową i przyciągającą wzrok. Czy według Was tak skrojony Ford mógłby konkurować z Peugeotem RCZ albo Audi TT?

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 73 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Pożyjemy zobaczymy, ale dla mnie pod względem designu jednak Puga chyba nie pobije (chyba że się zaskoczę).
  ~Samuraj, 2011-07-20 00:59:11
 • avatar
  zgłoś
  krzysiek ale co ty widzialess ??? Ford juz nie bd sie powtarzal ostanie lata jest na FORMIE heheh i dobrze ten projekt jest naprawde dobry,ma cos w sobie ze wdac ze to Ford ale zarazem jest nie spotykany jeszcze ehheeh niech wsadza tam konkretnego powera i bedziemy mieli Lidera...samuraj Ten projekt skopie dup...RCz
  84styleFury, 2011-07-19 21:43:22
 • avatar
  zgłoś
  Jeździć to by pewnie jeździło całkiem nieźle i mógłby jak najbardziej konkurować z takimi modelami jak RCZ czy TT, ale, przynajmniej takiej wizualizacji, mówię nie. Nie podoba mi się to co zostało zaprezentowane w galerii w newsie, ale pomysł zbudowania takiego wozu zacny. Ford powinien pójść w tym kierunku i stworzyć, po mojemu, coś inaczej wyglądającego (może wynika to z tego, że nigdy nie lubiłem Cougara i Pumy). PS. "Salonowego lwa" już mamy (RCZ).
  ~Samuraj, 2011-07-19 15:07:37
 • avatar
  zgłoś
  'airmatic' napisał(-a):Osobno do dyskusji poddaję wizualizację tyłu Forda Coupe - odniesień do różnych modeli marki tu akurat jest chyba dostatek Taka wydmuszka ten tył jak Hyundai Veloster, którego już można obejżeć w salonach i w realu wg mnie prezentuje się gorzej niż na fotkach. Dla mnie i tak ważniejsze byłoby jak toto jeździ .
  krzysiek29, 2011-07-19 11:31:44
 • avatar
  zgłoś
  Zacznijmy od tego, że rękę niezależnego projektanta widać już na pierwszy rzut oka. Brak istotnych zapożyczeń z wersji cywilnej pozwala nadać odważny i bezkompromisowy charakter całemu projektowi. Przody zwykłych Focusów i konceptu by Cardoso nie mają ze sobą wiele wspólnego - tak samo, jak za starych dobrych czasów Fiat Coupe znakomicie ukrywał pokrewieństwo z modelem Tipo, a Ford Puma z Fiestą. U konkurentów zaś chęć oszczędzania lub zimnej kalkulacji widać już z daleka . Choćby taki Peugeot 308 RCZ otrzymał cały pas przedni z cywilnego hatchbacka (choć cała reszta wyglada zniewalająco - znacznie lepiej niż oklepane Audi TT), a VW Scirocco od początku był inspirowany stylem legendarnego poprzednika.Dlatego ucieszyłbym się na myśl, że firma spod znaku błękitnego owalu wraca do dwudrzwiowych i smukłych nadwozi. Kto lubił Pumę i Cougara, ręka do góry . I jak najbardziej zwolennicy sportowego Audi lub Scirocco mogą zacząć się denerwować Osobno do dyskusji poddaję wizualizację tyłu Forda Coupe - odniesień do różnych modeli marki tu akurat jest chyba dostatek
  airmatic, 2011-07-19 11:06:23
 • avatar
  zgłoś
  Sportowo skrojony lew salonowy - czy to określenie może pasować do Focusa?
  auto motor i sport, 2011-07-19 09:11:15
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij