Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford Focus EV – oficjalnie w pełnej krasie

Ford, Focus EV Ford Focus EV

Podczas Consumer Electronics Show w Los Angeles można obejrzeć model Forda, który jeszcze w tym roku trafi do sprzedaży w USA by stanąć do rynkowej walki z Chevroletem Voltem i Nissanem Leafem. Ford szczyci się, że do naładowania akumulatora z gniazda 240 V będzie potrzebował tylko trzech godzin.

W kwestiach stylistycznych Focusa EV wyróżnia przeprojektowany grill, 17-calowe felgi aluminiowe i świecący pierścień, który otacza gniazdo ładowania akumulatora. Po podpięciu przewodu elektrycznego informuje on o stanie naładowania baterii.

Do auta producent proponuje aplikację na telefon komórkowy - MyFord App, dzięki której właściciel w każdej chwili będzie mógł sprawdzić stan naładowania akumulatora, pobrać informacje o ostatnich podróżach czy zaplanować kolejne ładowanie akumulatora, np. na nocną, tańszą taryfę.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 73 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Szkoda, że baterie wpakowali do bagażnika, a nie pod podłogę jak w Leaf.
  rzęsor, 2011-01-11 02:06:50
 • avatar
  zgłoś
  Wrażenia? Przyjemne podświetlenie ładowania, fajne motylki na wyświetlaczu, przód (zwłaszcza atrapa) jak u Astona, a tylne reflektory wyglądają jak plama. A wy jakie macie wrażenia?Edit:Auto ma maksymalnie jechać 136 km/h. Fotki dodatkowe poniżej.Uploaded with
  ~Samuraj, 2011-01-10 19:45:15
 • avatar
  zgłoś
  Koniec z zapowiedziami, teaserami - w Las Vegas Ford zaprezentował Focusa w elektrycznej odmianie.
  auto motor i sport, 2011-01-10 08:48:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij