Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford Focus Edition Ecoboost

Ford przygotował specjalną ofertę, której głównym bohaterem jest Ford Focus z 1-litrowym silnikiem EcoBoost.

Ford Focus Nowy Ford Focus to pierwszy kompakt, który standardowo wyposażany jest w aktywną przysłonę chłodnicy – gdy jest całkowicie zamknięta,  zmniejsza się współczynnik oporu powietrza, co o 2% redukuje emisję dwutlenku węgla

Focus 1.0 EcoBoost ma 100 KM i wg Forda pali średnio 4,8 litra na 100 km. Teraz chętni na niego mogą skorzystać z promocji i zakupić auto w  limitowanej wersji Edition.

Wyróżnia się ona bogatym wyposażeniem seryjnym. Na pokładzie znajdziemy klimatyzację manualną, radio CD z MP3, wejściem USB i sterowaniem na kierownicy, system ACS (zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach) i SAPP (pomagający zaparkować), lusterka i szyby sterowanie elektrycznie, tempomat, skórzaną kierownicę czy czujniki parkowania. Do tego Ford dokłada 16-calowe felgi aluminiowe.

Cena wersji hatchback startuje od poziomu 59 450 złotych, kombi kosztuje 62 450 złotych a za sedana trzeba wyłożyć 60 450 złotych.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 73 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Ford przygotował specjalną ofertę, której głównym bohaterem jest Ford Focus z 1-litrowym silnikiem EcoBoost.Zobacz artykuł
    auto motor i sport, 2013-03-13 16:46:43
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij