[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ford Fusion po liftingu zapowiada zmiany w Mondeo

Oprócz nowego silnika V6 Fusion dostał również zmieniony wygląd przodu oraz nowy system infotainment SYNC3.

Ford Fusion Sport

W stosunku do poprzednika Fusion Sport posiada zmienione światła przednie, które w dolnej części klosza mają załamaną linię. Grill z chromowanymi listwami został zamieniony na czarną kratkę o fakturze plastra miodu. Do tego przedni zderzak ma bardziej ostrzejsze wypukłe kształty. Z tyłu Fusiona mamy nowe reflektory tylne, które dla lepszego efektu połączone są chromowaną listwą. Auto wyróżnia się również dwiema podwójnymi końcówkami wydechu i do tego samochód otrzymał 19-calowe felgi aluminiowe.

Nowa jednostka, która zasili Fusiona to motor benzynowy biturbo V6. Silnik EcoBoost o pojemności 2,7 l generuje 325 KM oraz 475 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Tym samym auto charakteryzuje parametrami o 50 KM i 136 Nm większymi niż u konkurencyjnej Toyoty Camry. Nowa wersja silnikowa posiada również napęd przekazywany na wszystkie koła.

W ramach faceliftingu w gamie modelowej pojawi się także nowa, bardziej luksusowa wersja wyposażenia Platinum, która jest ponad dotychczasowym, topowym Titanium. W ramach jej mamy przedni grill wykończony kolorem Magnetic, polerowane, 19-calowe felgi oraz skórę Cocoa & Venetian we wnętrzu auta. Platinium w USA będzie oferowana z dwulitrowym silnikiem EcoBoost oraz napędem AWD.

W pozostałych wersjach, Fusion Hybrid i wersji plug-in zmodyfikowano oprogramowanie oraz wydłużono nieznacznie zasięg w trybie elektrycznym oraz poprawiono spalanie tych wersji. Wszystkie warianty nowego Fusiona amerykański klient będzie mógł zamówić z dodatkowym systemem SYNC 3, poprawionym tempomatem, ochroną pieszych oraz lepszym trybem autonomicznego parkowania.

Na rynku amerykańskim bazowa wersja nowego Fusiona będzie kosztować od 22 995 dolarów, zaś za wersję Sport trzeba zapłacić minimum 34 350 dolarów, a za Platinum 37 495 dolarów.

Facelifting Forda Fusion jest również ważną zapowiedzią zmian, które trafią do europejskiego Mondeo. Pytanie, czy europejski przedstawiciel producenta spod znaku „błękitnego owalu” zdecyduje się na wprowadzenie do gamy Mondeo auta z silnikiem V6 EcoBoost. My jesteśmy jak najbardziej na tak, bo to mocno uderzy w konkurencję.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 104 630 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij