Ford GT z mocą 630 KM

630 KM - taką moc być może będzie zapewniał produkcyjny Ford GT. Liczba ta jest wyższa od tej, jaka początkowo podawał Ford, przy okazji prezentacji następcy, legendarnego Forda GT40.

Targi Motoryzacyjne Genewa 2015: Nowy Ford GT
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Gdy Amerykanie pokazali światu najnowszego Forda GT, to świat z zaskoczenia przecierał oczy. Zaskoczenia, które od razu przeszło w zachwyt. W zasadzie niewiele pojawiło się głosów krytycznych, a jeśli już takie były, to maruderzy narzekali na zastosowywany silnik w aucie. Ford GT zasilany jest poprzez centralnie umieszczony silnik V6 twin-turbo o pojemności 3,5 litra EcoBoost.

Amerykanie obiecali na początku, że jednostka napędowa będzie generowała ponad 600 KM. Ford nie sprecyzował jednak dokładniej mocy, a wręcz nie chciał nawet dementować plotek. Serwis Motor Authority zdradza moc auta, to 630 KM i 730 Nm. Amerykański serwis powołuje się na dane techniczne, które zostały podane w grze Forza Motorsport 6.

Na razie nie pojawił się oficjalny komunikat Forda w sprawie mocy GT, jednak jest spora szansa, że Amerykanie potwierdzą najnowsze wieści.

REKLAMA
Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA