Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford GT40 nie dla każdego

Żeby stać się posiadaczem Forda GT40 musimy mieć nie tylko ilość gotówki w kieszeni, ale także odpowiednie nazwisko. Przynajmniej musi coś ono znaczyć dla marki Ford.

Ford GT40

W sieci pojawiły się informacje, rzekomo od pracownika jednego z dealerów tej marki, na temat procesu zamówienia Forda GT40. Każdy potencjalny klient będzie musiał najpierw "aplikować" u lokalnego przedstawiciela tej marki. Każdy jest mile widziany, ale priorytet będą mieli wieloletni klienci marki spod znaku błękitnego owalu, a w szczególności Ci, którzy byli lub są posiadaczami poprzedniej generacji modelu GT.

Klienci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni do certyfikowanego dealera marki Ford, gdzie będą mogli złożyć zamówienie na upragnione GT40.

Działanie Forda jest zrozumiałe. Amerykańskiej marce zależy, żeby limitowana liczba egzemplarzy trafiła przede wszystkim do prawdziwych fanatyków, a nie do spekulantów, którzy kupią samochód tylko po to, żeby za chwilę sprzedać go z zyskiem.

Ford GT40 powstanie rocznie w liczbie 250 egzemplarzy. Nie wiadomo, ile z tych egzemplarzy trafi na rynek europejski, ale z pewnością jego dostępność będzie bardzo ograniczona.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 250 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Na nowy supersamochód Forda chętnych jest wielu, ale niewielu będzie mogło go nabyć. Zdradzamy, jak wyglądają kulisy zakupu GT40, który rocznie będzie powstawał w bardzo limitowanym nakładzie.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Ford-GT40-nie-dla-kazdego,20550,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-08-31 17:22:32
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij