Ford GT40 nie dla każdego

Żeby stać się posiadaczem Forda GT40 musimy mieć nie tylko ilość gotówki w kieszeni, ale także odpowiednie nazwisko. Przynajmniej musi coś ono znaczyć dla marki Ford.

Ford GT40
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 59 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

W sieci pojawiły się informacje, rzekomo od pracownika jednego z dealerów tej marki, na temat procesu zamówienia Forda GT40. Każdy potencjalny klient będzie musiał najpierw "aplikować" u lokalnego przedstawiciela tej marki. Każdy jest mile widziany, ale priorytet będą mieli wieloletni klienci marki spod znaku błękitnego owalu, a w szczególności Ci, którzy byli lub są posiadaczami poprzedniej generacji modelu GT.

REKLAMA

Klienci, którzy przejdą pierwszy etap, zostaną zaproszeni do certyfikowanego dealera marki Ford, gdzie będą mogli złożyć zamówienie na upragnione GT40.

Działanie Forda jest zrozumiałe. Amerykańskiej marce zależy, żeby limitowana liczba egzemplarzy trafiła przede wszystkim do prawdziwych fanatyków, a nie do spekulantów, którzy kupią samochód tylko po to, żeby za chwilę sprzedać go z zyskiem.

Ford GT40 powstanie rocznie w liczbie 250 egzemplarzy. Nie wiadomo, ile z tych egzemplarzy trafi na rynek europejski, ale z pewnością jego dostępność będzie bardzo ograniczona.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA