[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.0

Ford Ka+ Active - mini crossover

Ford zaprezentował model Ka+ Active. Jest to miejski Ford Ka+ z nieco podniesionym nadwoziem i zestawem plastikowych nakładek, nadających mu bardziej off-roadowego charakteru.

Ford Ka+ Active Ford Ka+ Active

Moda na SUV-y i crossovery nie tylko nie przemija, ale sprawia że nawet zwykłe modele miejskich samochodów zyskują swoje uterenowione odmiany, różniące się od swoich zwykłych odpowiedników nieznacznie większym prześwitem i dodatkowymi plastikowymi osłonami.

Taki zabieg przeprowadził właśnie na swoim najmniejszym modelu Ford, prezentując Ka+ Active. Crossover KA+ Active jest właściwie drugim z nowej serii samochodów Active oferowanych przez Forda, po Fieście Active, która trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.

REKLAMA

REKLAMA

Ford Ka+ Active Ford Ka+ Active

Modele Active charakteryzuje styl inspirowanym SUV-ami, podwyższone zawieszenie i dodatkowe elementy chroniące nadwozie.

W Fordzie KA+ Active nadwozie jest podwyższone o 23 milimetry. Wersji tej nie da się pomylić z inną, bo w oczy rzuca się masywny wygląd auta. Efekt ten zapewniają m.in. obramowania nadkoli, czarne wykończenie górnej i dolnej części przedniego wlotu powietrza oraz relingi dachowe do przewożenia rowerów i sprzętu sportowego.

REKLAMA

Ford Ka+ Active Ford Ka+ Active

Kolejną cechą zarezerwowaną dla KA+ Active są wyjątkowe 15-calowe obręcze kół z lekkiego stopu i brązowy metaliczny kolor nadwozia Canyon Ridge. Wnętrze KA+ otrzymało natomiast nowe wykończenie deski rozdzielczej i wytrzymałe materiały wykończeniowe w kolorystyce "ciemnego węgla drzewnego".

REKLAMA

REKLAMA

Ford Ka+ Active Ford Ka+ Active

Ford KA+ Active po raz pierwszy oferuje wybór silników benzynowych i wysokoprężnych, w tym nowy, udoskonalony i oszczędny trzycylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra z Ti-VCT (z regulacją faz rozrządu dwoma niezależnie pracującymi wałkami), generujący moc 70 KM lub 85 KM oraz silnik wysokoprężny TDCi o mocy 95 KM.

REKLAMA

Ford Ka+ Active Ford Ka+ Active

Nowe Fordy KA+ i KA+ Active trafią do sprzedaży w Europie jeszcze w tym roku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 260 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij