[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018)

Pamiętacie film "Bullitt" ze Stevem McQueenem, którego bohater jeździł Fordem Mustangiem? Teraz Ford odwołuje się do legendy, prezentując w Genewie auto, inspirowane tym kultowym, ciemnozielonym samochodem.

Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018) Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018)

Ford zaprezentował na salonie samochodowym w Genewie nie lada gratkę dla fanów zarówno Forda Mustanga, aktorstwa Steve'a McQueena, jak i dla pojazdów, które jednoznacznie kojarzą się z kultowymi filmami.

Samochód ma ciemnozielony lakier (opcjonalnie czarny) i - podobnie jak jego pierwowzór - pozbawiony jest jakiejkolwiek przesady. Brak tu spoilerów czy sportowego malowania.

W kabinie z kolei uwagę zwraca manualna skrzynia biegów oraz odpowiadające filmowemu oryginałowi wykończenie dźwigni zmiany biegów w postaci białej kuli.

REKLAMA

Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018) Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018)

Do napędu Forda Mustanga "Bullitt" służy silnik, który napędza Mustanga GT z pakietem Premium and Performance. Pracuje tu klasyczne V8 o pojemności pięciu litrów, mocy 475 koni mechanicznych i maksymalnym momencie obrotowym rzędu 570 Nm. Maksymalna prędkość amerykańskiej legendy to 263 km/h.

W wyposażeniu samochodu znajdziemy między innymi skórzaną kierownicą z unikalnymi zielonymi przeszyciami czy 12-calowy ekran deski rozdzielczej, na którym zamiast logo Mustanga, w momencie uruchomienia samochodu wyświetlana jest sylwetka samochodu.

REKLAMA

Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018) Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018)

Charakterystyczny bulgot silnika zapewnia nie tylko aktywny układ wydechowy, ale przede wszystkim jego końcówki Black NitroPlate, przywołujące brzmienie amerykańskich krążowników szos z lat 50. ubiegłego stulecia.

REKLAMA

Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018) Ford Mustang Bullitt z 1968 r. (Genewa 2018)

19-calowe felgi z lekkich stopów kryją hamulce Brembo z malowanymi na czerwono zaciskami. Klienci mogą wybrać spośród trzech opcji fabrycznych. Jedna to półaktywne zawieszenie MagneRide. Kolejna to czarne, skórzane fotele Recaro.

REKLAMA

Ford Mustang Bullitt (Genewa 2018) Ford Mustang Bullitt z 1968 r. (Genewa 2018)

Trzecią opcją jest pakiet elektroniki, składający się z nawigacji, pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek, podrasowany system audio oraz asystenta pasa ruchu i ruchu poprzecznego.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 170 300 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij