Ford Mustang Mach-E w limitowanej wersji. Cały na biało

Ford Mustang Mach-E wzbogacił się właśnie o nową wersję specjalną o nazwie Frost White. Jak się łatwo domyślić, motywem przewodnim jest biel.

Ford Mustang Mach-E Frost White fot. materiały prasowe
Ford Mustang Mach-E Frost White

Biały kolor lakieru znów wraca do łask, a najlepszym na to dowodem jest kolejna w ostatnim czasie edycja specjalna, wykorzystująca tę właśnie barwę. Tym razem jest to pakiet Frost White dla elektrycznego Forda Mustanga Mach-E. Samochód przyciąga spojrzenia wyrazistym białym wykończeniem detali tak na zewnątrz, jak i w środku.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Ford Mustang Mach-E Frost White – nadwozie i wnętrze

Choć zima dopiero przed nami, a póki co wciąż cieszymy się słońcem, choć ostatnio coraz częściej przeplatanym chłodem i deszczem, Ford proponuje „mroźną” edycję Frost White. Karoserię oraz obudowy lusterek i poszerzone nadkola samochodu pokrywa tu trójwarstwowy metalizowany lakier o nazwie Star White.

Ford Mustang Mach-E Frost Whitefot. materiały prasowe
Ford Mustang Mach-E Frost White

Co więcej, nawet słynne emblematy przedstawiające galopującego konia z przodu i z tyłu pomalowano w kolorze Oxford White. Dziewiętnastocalowe obręcze o specjalnym wzorze mają ramiona pokryte matowym lakierem ukazującym urok aluminium, natomiast wnęki felg zdobi barwa Oxford White.

Ford Mustang Mach-E Frost Whitefot. materiały prasowe
Ford Mustang Mach-E Frost White

Podobny styl nadany został wnętrzu. Siedzenia, podłokietnik w konsoli centralnej i panele drzwiowe pokrywa tapicerka w kolorze Light Space Grey, a emblemat na kierownicy jest biały (tu znów Oxford White). Chłodny, stonowany styl uzupełnia listwa dekoracyjna deski rozdzielczej o sześciokątnym wzorze i barwie Bright Silver.

Mustang Mach-E z pakietem Frost White będzie dostępny jeszcze w tym roku na wybranych rynkach, jedynie z napędem na cztery koła, akumulatorem o zwiększonej pojemności oraz z pakietem Technology, wraz z dodatkowymi opcjami. Nie wiemy, ile kosztuje omawiany model, natomiast przypuszczalnie cena znajdzie się między standardową wersją AWD 98 kWh, wyceniona na 286 tys. złotych, a modelem First Edition, który z tym samym napędem i „baterią” kosztował nieco ponad 303 tys. złotych.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA