Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford Mustang: Znamy pełną specyfikację

Przyjęto już 2200 zamówień na nowego Forda Mustanga. Przy europejskim debiucie poznaliśmy jego szczegółowe dane techniczne.

Rozpoczęcie produkcji nowego Forda Mustanga

Po raz pierwszy od 50 lat Ford zdecydował się na sprzedaż Mustanga w Europie. Zobaczmy, czego możemy się spodziewać kupując tego muscle cara.

Dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych. Dla bardziej szanujących ekologię i liczących pieniądze przewidziano wersję EcoBoost z silnikiem 2,3 o mocy 317 KM i 432 Nm. W połączeniu z 6-biegowym "manualem" Mustang EcoBoost przyspiesza do setki w 5,8 s. Dla prawdziwych kowbojów polecamy typowe "american muscle", czyli 5-litrowe V8 z 421 rumakami pod maską i momencie obrotowym 530 Nm. W połączeniu z ręczną skrzynią 100 km/h pojawia się po 4,8 s. W opcji dostępna jest też automatyczna skrzynia z łopatkami przy kierownicy.

Nowego Mustanga można nabyć w dwóch wersjach nadwozia: Fastback i Convertible. Standardowe wyposażenie jest dość bogate: 19-calowe felgi, reflektory ksenonowe HID, dwustrefowa klimatyzacja, tylne lampy LED, system audio z dziewięcioma głośnikami i głosowym sterowaniem SYNC 2 oraz 8-calowy ekran dotykowy. Ceny zaczynają się od 148 400 zł.

Zamówienia na Mustanga można zamawiać tylko w specjalnych salonach FordStore, które będą sukcesywnie otwierane w większych miastach. Pierwsze sztuki dotrą do klienta w lipcu.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 162 000 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Najnowsza generacja Forda Mustanga po raz pierwszy w historii podbija europejski rynek. W Polsce dostępne są dwa silniki, znamy ich dane techniczne.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Ford-Mustang-Znamy-pelna-specyfikacje,19624,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-04-28 10:40:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij