[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Ford Ranger Black Edition

Ford zaprezentował specjalną wersję Forda Rangera Black Edition. Prezentacja miała miejsce w surowym rejonie koła podbiegunowego.

Ford Ranger Black Edition Ford Ranger Black Edition

Ford Ranger to najlepiej sprzedający się pick-up w Europie. Teraz do oferty wchodzi limitowana wersja Black Edition, która została przetestowana w niezwykle trudnym i pełnym mroku regionie Svalbard w Norwegii.

Przez ponad 110 dni w roku ludzie żyją tam i pracują w całkowitej ciemności.  To nie jest miejsce dla wszystkich – zarówno jeżeli chodzi o ludzi, jak i samochody.

W specjalnie przygotowanym filmie, cała akcja toczy się wokół trzech osób mieszkających i pracujących w najbardziej na północ wysuniętym mieście świata - Longyearbyen. Mieszkają w nim ludzie 40 różnych narodowości. Co ciekawe, żyje tam więcej niedźwiedzi polarnych, niż ludzi...

Film został przygotowany przez agencję GTB i  został nakręcony przez nagradzanego reżysera, Toby'ego Dye. Producentem jest RSA Films London Studio to należy do słynnego producenta, Ridleya Scotta.

Ford Ranger Black Edition Ford Ranger Black Edition

Limitowana liczba 2500 egzemplarzy Black Edition

Ford Ranger Black Edition powstał na bazie popularnej serii Limited, ale cały jest pomalowany na czarno lakierem Absolute Black. Tym kolorem pokryto również grill, orurowanie a nawet aluminiowe felgi.

Wyposażenie standardowe modelu Ranger Black Edition obejmuje między innymi:

  • nawigację satelitarną,
  • przednie i tylne czujniki parkowania wraz z kamerą cofania,
  • system multimedialny Ford SYNC 3 z 8-calowym ekranem dotykowym,
  • dwustrefową elektroniczną klimatyzację,
  • skórzaną tapicerkę,
  • elektrycznie składane i podgrzewane lusterka boczne.

Samochód będzie sprzedawany tylko w wersji Double Cab. Produkcja jest ograniczona do 2500 sztuk, a samochody można już zamówić u najbliższego dealera Forda.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 100 183 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij