Ford Ranger z nowym obliczem

Ford Ranger
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 127 895 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-4
SPRAWDŹ OFERTY

Ranger oparty jest na Maździe BT-50. Samochód nie tylko jest wszechstronną półciężarówką, ale po faceliftingu prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

W ofercie silnikowej pojawią się dwa turbodiesle. Pierwszy z 2,5 litra pojemności generuje 143 koni mechaniczne i 330 Nm momentu. Drugi, już 3-litrowy, produkuje 156 koni mocy i 380 Nm momentu. Obie jednostki osiągają maksymalną siłę ciągu na koła przy 1800 obr/min. Klient ma do wyboru skrzynię automatyczna (o 5 przełożeniach) lub mechaniczną.

Odnowiony Ranger ma teraz bardziej wyrazisty wygląd - niższy przedni zderzak, zintegrowane lampy przeciwmgielne, większe światła i lusterka. Do wyboru będą trzy typy kabiny: pojedyncza, podwójna i tzw. RAP - z systemem ułatwiającym załadunek towaru dzięki jednej parze drzwi otwieranej tradycyjnie, drugiej natomiast pod wiatr. Ranger z pojedynczą kabiną ma dwa miejsca dla pasażerów, z podwójną jest w stanie pomieścić pięciu, a RAP - czterech.  

Pierwsze Rangery wyjadą na europejskie drogi w kwietniu - do wyboru jest rodzaj napędu 4x2 lub 4x4. W Genewie auto zostanie przedstawione szerszej publiczności.  

Źródło: Ford, worldcarfans

REKLAMA

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA