Fotorelacja z odwołanych targów motoryzacyjnych Genewa 2020

Zamiast relacjonować dla was jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych tego roku dzielimy się przygnębiającą sesją zdjęciową wykonaną w dzień odwołania Geneva International Motor Show, czyli w piątek. 

Genewa 2020 (GIMS) Peter Ruch
Genewa 2020 (GIMS), fot. Peter Ruch

Miejsce błyszczących w świetle fleszy najnowszych i najciekawszych samochodów tego roku, najważniejszych ludzi świata motoryzacyjnego, gwaru zwiastującego sensację i podniosłej atmosfery jaka towarzyszy debiutom wyjątkowych aut zajęły puste hale ze stoiskami w trakcie dekonstrukcji.
Odwołane targi to nie tylko porażka dla widzów i klientów, ale też potężna strata finansowa dla producentów samochodów, którzy dzięki targom i relacjonującym je mediom mogli nagłośnić premiery i przedstawić własną wizję motoryzacji przyszłości. Dla nas Genewa (GIMS) to chyba najważniejsze targi motoryzacyjne roku. Odbywają się w marcu w sercu Europy i nadają ton premierom zbliżającego się roku, zdradzają jakie trendy będą rządzić motoryzacją w najbliższym miesiącach i dają możliwość bezpośredniego podrównania ofert poszczególnych marek. Z tym większym rozczarowaniem oglądamy zdjęcia jakie wykonał nasz kolega Peter Ruch z „Radical Mag”. (www.radical-mag.com)   

Zobacz również:
REKLAMA