[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ

GP Bahrajnu – odwołane

Formuła 1 Kamui Kobayashi stał się objawieniem ostatnich GP. Czy pomimo odejścia Toyoty Japończyk znajdzie miejsce w F1?

Fala antyrządowych demonstracji w Zatoce Perskiej doprowadziła do odwołania pierwszego w tym sezonie GP F1. Decyzję podał Król Bahrajnu Salman bin Hamad Al Khalifa dodając, że władze muszą się teraz skoncentrować na odbudowaniu dialogu pomiędzy obywatelami Bahrajnu. Król zasugerował przeniesienie GP Bahrajnu na inny termin, ale bez konkretnej propozycji.

Odwołanie GP wiąże się również z przeniesieniem do Barcelony ostatnich testów, które na początku marca miały odbyć się na torze w Bahrajnie. Będą mieć miejsce w dniach 8-11 marca.

REKLAMA

W związku z tą decyzją, inauguracyjnym wyścigiem tego sezonu będzie GP Australii na torze w Melbourne, rozgrywane 27 marca.

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij