Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Genesis G90 - nowy gracz na rynku limuzyn

Genesis G90 jest bezpośrednim następcą Hyundai'a Equus, w Korei Południowej auto będzie sprzedawane pod nazwą EQ900. Pod maskę może trafić jeden z trzech dostępnych silników. Dobra wiadomość - jest benzynowe V8. 

Genesis G90

Duży grill w formie trapezu oraz wąskie reflektory wyróżniają G90. Z tyłu światła LED, uformowane w pionie oraz dwie końcówki układu wydechowego. Linia boczna posiada charakterystyczne przetłoczenie biegnące od krawędzi tylnych kloszy, aż po przednie światła. Całość dopełniają felgi ze stopów lekkich z dużą ilością żeber.

Skórzana tapicerka, drewno oraz tablety w rozmiarze 9,2-cala zamontowane w tylnej części kabiny. Audio dostarcza firma Lexicon, a centralnym punktem deski rozdzielczej jest ekran o przekątnej 12,3-cala. Na pokładzie nie zabrakło takich udogodnień, jak trzy strefowa klimatyzacja, czy możliwość bezprzewodowego ładowania telefonów.

Genesis G90 może być napędzany przez jeden z trzech dostępnych silników. Mamy dwie jednostki V6 - 3,8 GDi l i 3,3 l T-GDi oraz 5-litrowy motor V8. Motor 3,3 l posiada dwie turbosprężarki i generuje moc 370 KM. W aucie napęd przekazywany jest na obie osie.

Genesis EQ900 w Korei trafi do sprzedaży w pierwszej połowie przyszłego roku, G90 zostanie na pozostałe rynki wprowadzone w drugiej części 2016 roku.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij