REKLAMA

Genewa 2020 trwa - wszystkie premiery online

Targi Genewa 2020 trwają, pomimo tego, że zostały odwołane. Zaplanowane wcześniej premiery samochodów odbywają się bez przeszkód, bo z wykorzystaniem internetu.

Genewa 2020 (GIMS) Peter Ruch
Genewa 2020 (GIMS), fot. Peter Ruch

Organizatorzy Targów Genewa 2020 zostali zmuszeni do odwołania tej jednej z największych na świecie motoryzacyjnych imprez. Tegoroczny salon samochodowy w Genewie nie odbędzie się z powodu epidemii koronawirusa COVID-19.

Pomimo odwołania tegorocznych targów, największe premiery światowych producentów odbywają się jednak według planu, tyle że z wykorzystaniem internetu. O wszystkich debiutach piszemy na łamach serwisu specjalnego, poświęconego Targom Genewa 2020.

Zobacz także: premiery Genewy 2020 - serwis specjalny

Już w piątek 29 marca organizatorzy podali, że "z żalem informują o odwołaniu Genewy 2020, a powodem jest siła wyższa." Dodali także, że ze względu na rozmiar przedsięwzięcia, targi nie będą przeniesione na inny termin. Bezpośrednią przyczyną odwołania jest wydany przez ministra zdrowia Szwajcarii Alaina Berseta dokument, który zakazuje organizowania imprez masowych, liczących więcej niż 1000 osób.

Tymczasem przez genewskie hale Palexpo, mieszczące się tuż przy lotnisku, przewija się w ramach targów motoryzacyjnych średnio około 600 tys. osób, a już pierwsze dni prasowe przyjmują tysiące dziennikarzy i przedstawicieli producentów, a także VIP-ów.

Zapraszamy do śledzenia wszystkich gorących premier samochodów w serwisie specjalnym Targów Genewa 2020 na auto-motor-i-sport.pl.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA